Za darmo

Urodzinowe upominki dla dzieci od Rossmann

darmowy skarb od rossmann

DYSKUSJA

Nie wszyscy wiedzą, że uczestnicząc w programie lojalnościowym Rossnę mamy szansę otrzymać darmowe upominki dla dzieci.

Organizatorem programu Rossnę jest ogólnopolska sieć drogerii Rossmann. Jest on dedykowany rodzicom i ich dzieciom w wieku do 3 lat oraz osobom spodziewających się narodzin dziecka. Posiadając konto w serwisie otrzymuje się dostęp do specjalnych ofert promocyjnych, udziału w programach lojalnościowych, ciekawych konkursach oraz akcjach. Po dokonaniu rejestracji otrzymuje się kartę Rossnę, którą można odebrać bezpłatnie w każdej drogerii Rossmann. Karta pozwala kumulować dodatkowe rabaty, a warunkiem jej otrzymania jest posiadanie lub spodziewanie się dziecka.

ZOBACZ TAKŻE: Kompletna lista wszystkich urodzinowych promocji przewidzianych dla solenizantów znajduje się tutaj.

Od daty aktywacji karty każdy uzyskuje możliwość podwyższania przysługującego mu rabatu o jeden 1% co każde 90 dni. Warunkiem podwyższenia rabatu jest odbycie w każdym z tych Okresów minimum 6 wizyt. Przy czym maksymalny rabat nie może wynosić więcej niż 10%.

Ponadto dla dzieci i rodziców Rossmann przygotował regulaminowe upominki. Można je zakupić za przysłowiowego grosza w momencie, gdy:
1. Spodziewamy się dziecka
2. Zostania rodzicem
3. Ukończenia przez dziecko 1 roku życia
4. Ukończenia przez dziecko 2 roku życia

Przykładowe gratisy

Rossmann dla zarejestrowanych w programie Rossne regularnie udostępnia ciekawe akcje promocyjne z gratisami. W zależności jaki wiek osiągnie zarejestrowane i przypisane do programu dziecko można liczyć na darmowe próbki, darmowe gadżety i inne okazje jak darmowy abonament Spotify. Oprócz tego produkty, które można otrzymać w promocji prawie za darmo to m.in. olejek do masażu, edukacyjne szczoteczki do zębów, miarka filcowa i fotoramka z filcu.

Niedawno prowadzona była akcja z rozdawaniem darmowych gadżetów do kąpieli dla dzieci, które osiągnęły 1 rok życia za 1 PLN [normalna cena regularna to 19,90 PLN]. Regularnie można również odbierać różnego rodzaju wyprawki od firmy Hipp, Babydream czy Pampers.

darmowe gadżety za 1 grosz od Rossmann

Inna akcja Rossmanna została przygotowana dla rodziców dzieci, które ukończyły 2 rok życia. Chętni mogli odebrać darmowy gadżet w formie ramki na zdjęcia malucha.Ramkę można było odebrać po zakupie dowolnego innego produktu z oferty Rossmanna (promocja obowiązuje w tym kształcie do 19 listopada 2018 r).

darmowa ramka rossmann

Aktualna lista benefitów, które można zgarnąć sukcesywnie po dołączeniu do programu Rossmann Rossnę znajduje się na stronie programu lojalnościowego:

darmowe gadżety i próbki rossmann rossnę

Rejestracja w programie Rossnę

Aby zostać uczestnikiem programu Rossnę należy: zarejestrować się na portalu. Link podajemy tradycyjnie na dole wpisu. Kliknąć w link aktywacyjny wysłany na podany adres e-mail, w który należy kliknąć, by aktywować konto i zalogować się na portalu. Należy wówczas kliknąć w baner „aktywuj swoją kartę” i wypełnić wszystkie wymagane pola formularza rejestracyjnego, zaakceptować regulamin.

Rejestracja w programie Rossnę info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

8 Komentarze

  1. Czekamy na paczuszkę

  2. Proszę o darmowa paczkę powitalna dla nienarodzonego dziecka, które niebawem się narodził 18 styczeń 2020. Dziękuję

  3. Minoł już miesiąc jak urodziłam syna i nadal nic nie dostałam.

  4. Super.occzekuje córeczki.

  5. Oczekuje dziecka

  6. Oczekuję córki

  7. Mam synka 2 miesiące skończył 23czerwca

  8. Czekamy na paczkę powitalna

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo