Za darmo

Utylizuj baterie prawidłowo z Energizer – Odbierz darmowy pojemnik na zużyte baterie

darmowe gadżety od energizer

DYSKUSJA

Korzystanie z baterii alkalicznych wiąże jest wygodne, ale wiąże się także z koniecznością utylizacji zużytych baterii. Aby to zrobić prawidłowo trzeba się nie lada natrudzić. Dzięki najnowszej promocji Energizer jest szansa na spore ułatwienie.

Nie od dziś recykling zużytych baterii jest istotnym elementem odpowiedzialności ekologicznej, społecznej i gospodarczej. To wyzwanie, o którym uczy się już nawet dzieci w szkole podstawowej. Doskonale temat zna Energizer, jeden z największych i najbardziej powszechnych producentów baterii. W związku z powyższym w najnowszej promocji Energizer rozdaje darmowe gadżety – pojemniki na baterie.

Pojemnik na zużyte baterie od Energizer pozwala na bezpieczne i wygodne przechowanie starych baterii w domu zanim oddasz się je do punktu zbiórki odpadów. Pojemnik został specjalnie zaprojektowany, aby był bezpieczny dla dzieci. Jego konstrukcja posiada zakrętkę “naciśnij i odkręć” certyfikowaną ISO oraz otwór wentylacyjny umożliwiający bezpieczne przechowywanie zużytych baterii.

darmowy pojemnik na baterie energizer

Pojemnik na zużyte baterie Energizer został wykonany w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu i nadaje się do recyklingu (HDPE). Jest kompaktowy o wymiarach 17,5 x 6,5 cm i pomieści około 25 baterii. To świetny gadżet dla tych, którzy regularnie używają baterii w swoim domowym zaciszu.

Promocja Energizer z gadżetami trwa do 30 czerwca 2024 roku. Pula darmowych pojemników na baterie to 2500 sztuk.

Aby wziąć udział w promocji i odebrać swój darmowy gadżet od Energizer należy zakupić w dowolnym sklepie dowolne baterie, akumulatorek Energizer, ładowarkę do akumulatorków lub latarkę Energizer. Należy zachować paragon i zarejestrować go na dedykowanej stronie promocji. Link do landing page Energizer publikujemy na końcu wpisu.

Uwaga: Zakup licencjonowanego produktu Energizer nie kwalifikuje się do udziału w Promocji. Do takich produktów należą akumulatory samochodowe lub do łodzi, ładowarki USB i power banki.

Formularz rejestracyjny w promocji Energizer wymaga podania kodu EAN zakupionego produktu, imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu, e-mail. W formularzu należy także dołączyć zdjęcie paragonu.

Po weryfikacji pojemnik na zużyte baterie zostanie dostarczony na wskazany w formularzu adres.

Aktualizacja:

Nie minęła chwila, a Energizer podesłał gadżety kurierem. Tak prezentują się na żywo:

pojemnik na zużyte baterie od energizer gadżety

Gadżet od Energizer tył

pojemnik na baterie energizer gadżet

Gadżet od Energizer przód

O Energizer

Energizer to amerykańska marka i przedsiębiorstwo produkujące baterie i akumulatory. Bateria alkaliczna, bazująca na tlenku manganu zamiast niebezpiecznego wodorotlenku potasu została wynaleziona i opatentowana w 1959 roku przez Lewisa Urry’ego, pracującego dla firmy Union Carbide, wchodzącej obecnie w skład holdingu Energizer.

Promocja kończy się w niedziela 30 czerwca, 2024 .Gadżety od Energizer - formularz info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo