Promocje

W jaki sposób robić zakupy, aby zaoszczędzić?

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Po zarejestrowaniu się w programie lojalnościowym swojego ulubionego sklepu spożywczego zmaksymalizuj swoje oszczędności, odcinając kupony, aby uzyskać dodatkowe rabaty. Szukaj cotygodniowego okólnika w poczcie i przeglądaj strony w poszukiwaniu ważnych dla Ciebie ofert. Wytnij wszystkie kupony i zachowaj je na następny zakup. Dostępne są teraz również opcje cyfrowe, które są równie łatwe w użyciu. Pobierz aplikację mobilną swojego ulubionego sklepu spożywczego, przeglądaj dostępne rabaty i klikaj, aby załadować kupony na swoją cyfrową kartę lojalnościową. Następnie, gdy dokonasz zakupu w sklepie, rabaty zostaną zastosowane automatycznie.

Rób zakupy z listą

Jeśli pójdziesz do supermarketu bez listy, może być łatwo złapać rzeczy, które nie są potrzebne. Nawet jeśli masz listę, jej przestrzeganie może być trudne, jeśli przyprowadzisz dzieci i/lub zrobisz zakupy na pusty żołądek. Następnym razem, gdy pójdziesz do sklepu spożywczego, upewnij się, że masz listę i trzymaj się jej, aby nie podnieść rachunku. Możesz również rozważyć najpierw zjedzenie posiłku lub pozostawienie dzieci w domu, aby uniknąć przypadkowych rzeczy. Znajdź więcej wskazówek na: http://przedsiebiorczosc-48h.pl/category/inne/.

Supermarkety zawsze organizują różne promocje, dzięki którym możesz zaoszczędzić na wszystkim, od artykułów podstawowych, takich jak mleko i jajka, po słodycze, takie jak lody i ciastka. Rozważ kupowanie przedmiotów na wyprzedaży, gdy tylko jest to możliwe, zwłaszcza jeśli koszt jest zwykle wysoki. Produkty z wyprzedaży są często eksponowane w widocznych miejscach w całym sklepie, na przykład przy wejściu i na końcach alejek.

Unikaj gotowych produktów

Podczas gdy kupowanie wstępnie pokrojonych warzyw lub wstępnie rozdrobnionego sera może zaoszczędzić czas podczas gotowania, sklepy często pobierają więcej za wygodę. Zdecyduj się na całe produkty, takie jak świeże lub mrożone warzywa i ser blokowy, aby zaoszczędzić pieniądze. Jeśli mieszkasz w pobliżu różnych sklepów spożywczych, rozważ zakupy w kilku i porównaj ceny. Możesz dowiedzieć się, który sklep ma artykuły, których potrzebujesz taniej, a także spojrzeć na prowadzone przez nie wyprzedaże.

Supermarkety umieszczają drogie, markowe produkty na wysokości oczu, co może skusić Cię do wydawania większej ilości pieniędzy na drogie produkty. Ale jeśli spojrzysz na górę lub dół półek, często znajdziesz marki lokalne, takie jak marka własna sklepu, które są tańsze i często smakują równie dobrze. Następnym razem, gdy będziesz robić zakupy, wybierz generyczną markę, aby zaoszczędzić pieniądze.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje