Poradniki zakupowePromocje

Walizki w zestawach – dlaczego warto je kupować?

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Producenci walizek zdobywają serca konsumentów coraz to wymyślniejszymi wzorami i urozmaiceniami. Na rynku można znaleźć nie tylko modele we wszystkich kolorach tęczy, ale i takie z atrakcyjnymi nadrukami, niejednokrotnie inspirowanymi popkulturą. Dzięki takim rozwiązaniom walizka staje się nie tylko sposobem na wygodny transport osobistych rzeczy w podróży, ale i dodatkiem, który może posłużyć manifestacji indywidualnego stylu jego właściciela. Tym ciekawsza wydaje się sprzedaż walizek w zestawach. Na czym ona polega i dlaczego warto zainwestować w takie rozwiązanie? Odpowiedzi w poniższym poradniku.
zestawy-walizek_zakup

Zestawy walizek – co zawierają?

Zestawy walizek składają się najczęściej z trzech egzemplarzy w różnych rozmiarach. Kupując taki komplet, dostaniemy więc dużą walizkę, średnią i małą, czyli kabinową. W przypadku tej pierwszej suma wszystkich wymiarów (wysokość + szerokość + głębokość) osiąga około 165 centymetrów. Druga ma mniej więcej 144 centymetry. Trzecia – używana najczęściej jako bagaż podręczny w liniach lotniczych – około 55 centymetrów wysokości, 40 centymetrów szerokości i 20 centymetrów głębokości. Wymiary tej ostatniej mogą się oczywiście różnić, podobnie jak wymagania przewoźników co do bagażu kabinowego, lecz raczej nie zdarza się, by centymetr w jedną lub drugą stronę stanowił problem na lotnisku.

zestaw-walizek-czerwony

Niewątpliwym plusem kupna walizek w zestawie jest ich niższa cena. Chcąc nabyć wszystkie trzy rozmiary osobno, zapłacilibyśmy znacznie więcej. A choć początkowo może się nam wydawać, że przecież potrzebujemy tylko jednej, to niebawem okaże się, że inne okazje wymagają walizki innego rozmiaru.

Czy kupno zestawu walizek to dobry pomysł?

Może się wydawać, że zakup całego zestawu aż trzech walizek to zbędny wydatek. Nic bardziej mylnego! Zwłaszcza kiedy dużo się podróżuje, każdy z rozmiarów w końcu się przyda. A po co szarpać sobie nerwy kolejnymi poszukiwaniami dobrych jakościowo walizek, skoro już raz znaleźliśmy tę kolekcję, która spełnia nasze oczekiwania?

Zaopatrując się w pełen komplet, mamy gwarancję, że poszczególne egzemplarze będą do siebie pasowały pod kątem wizualnym. A to może okazać się całkiem istotne, gdy przyjdzie nam podróżować z więcej niż jedną walizką. To przecież dość częsta praktyka – choćby wtedy, gdy jeden bagaż nadajemy do luku samolotowego, a drugi zabieramy ze sobą na pokład. Nie ryzykujemy wtedy zniweczenia naszej stylizacji gryzącymi się wzorami walizek. A kto nie chciałby wyglądać atrakcyjnie w podróży?

zestawy-walizek

Plusy zestawów walizek

Ktoś mógłby zarzucić zestawom walizek, że trzy egzemplarze to dodatkowy problem z przechowywaniem. W tym przypadku nie jest to absolutnie żadną przeszkodą. Trzy walizki zajmują tyle samo miejsca co jedna – ta największa – bo przecież można umieścić je jedna w drugiej, na kształt rosyjskiej matrioszki :)

Łatwo więc zauważyć, że walizki sprzedawane w kompletach to same zalety. Gwarantują właścicielom pełną wygodę i stoją na straży ich stylu. Warto od razu sprawić sobie tego rodzaju prezent, by podróże na długo pozostały już czystą przyjemnością.

Artykuł przygotowany we współpracy z https://puccini.pl

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać