Za darmo

Wielka Trasa Śniadaniowa Radio Zet – zjedz darmowe śniadanie

za darmo od radio-zet

Już po raz szósty Radio ZET wybrało się się w swoją „wielką trasę śniadaniową”. Radio Zet idzie śladami RMF FM, które chociażby przed Świętami przyzwyczaił już niemal każdego do darmowych choinek. Tym razem inna radiostacja przygotowała niespodziankę dla Polaków i serwuje im darmowe śniadania. Jak i gdzie je można zjeść?

Oficjalnym celem akcji Radio Zet z darmowymi śniadaniami jest pomoc w ciężkich powrotach do pracy i szkoły po przerwie wakacyjnej.

W ramach Trasy Śniadaniowej Radia Zet odbywają się następujące przystanki, w których serwowane jest darmowe śniadanie dla wszystkich, którzy przybędą w dane miejsce w określonym terminie:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • 9 września 2023 – Jelenia Góra
  • 10 września 2023 – Wrocław
  • 11 września 2023 – Opole
  • 12 września 2023 – Bielsko-Biała
  • 13 września 2023 – Ruda Śląska
  • 14 września 2023 – Częstochowa
  • 15 września 2023 – Piotrków Trybunalski
  • 16 września 2023 – Łódź
  • 17 września 2023 – Kielce

darmowe śniadania radio zet mapa

Aby poznać konkretną lokalizację serwowania darmowego śniadania w danym mieście należy słuchać Radia Zet.

Uczestnicy wydarzenia zostaną poczęstowani ciepłym śniadaniem i będą mieć okazję do wygrania kosza ze śniadaniowymi niespodziankami. Przykładowe śniadanie od Radio Zet to parówki, jejecznica, naleśniki, tortille, tosty czy jajka sadzone. Smakołyków jest sporo i każdy może znaleźć coś dla siebie. Wśród przygotowanych atrakcji również pokazy gotowania szefów kuchni, warsztaty kulinarne oraz niespodzianki przygotowane przez partnerów akcji.

darmowe śniadanie radio zet

O Radio Zet

Radio Zet to polska stacja radiowa, która została założona w 1990 roku. Jest to jedna z najpopularniejszych komercyjnych stacji radiowych w Polsce. Radio Zet oferuje różnorodną rozrywkę, w tym muzykę, programy tematyczne, informacje, audycje publicystyczne oraz talk-show. Stacja ta ma szerokie grono słuchaczy i jest znana z różnorodnej playlisty, która obejmuje różne gatunki muzyczne, takie jak pop, rock, dance, czy hip-hop.

Darmowe śniadania od Radio Zet info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo