Za darmo

Wielki test Tefal – przetestuj za darmo multicooker Tefal Cook4me Touch Pro

darmowe testowanie produktów tefal

DYSKUSJA

Tefal rozpoczął rekrutację do swojego testu konsumenckiego multicookerów Tefal Cook4me Touch Pro. Co to za urządzenie, do czego służy i jak je przetestować za darmo?

Tefal Cook4me to linia wielofunkcyjnych garnków pod ciśnieniem, które umożliwiają łatwe przygotowywanie różnych potraw. Potocznie nazywane są multicookerami. Urządzenia do gotowania tego typu są często wyposażone w różnorodne funkcje, takie jak programy gotowania, możliwość gotowania na parze, gotowanie duszeniem oraz wbudowane przepisy i ekrany dotykowe, które ułatwiają korzystanie z urządzenia. Model Tefal Cook4me Touch Pro posiada funkcje obsługiwane za pomocą ekranu dotykowego. Jest to sprzęt, którego potrzebują wszyscy ci, którzy kochają jeść smacznie, zdrowo, a przede wszystkim szybko.

Multicookery Tefal pozwalają na zamknięcie możliwości szeregu urządzeń kuchennych w jednym. Urządzenie posiada wgraną bazę ponad 500 przepisów zawiera aż 100 do przygotowania w mniej niż 10 minut. Jest to w pewnym sensie alternatywa do popularnego Lidlomixa czy Termomixa. Ale w przystępnej cenie.

Multicooker Tefal Cook4me Touch Pro kosztuje w oficjalnym sklepie Tefal ok. 2600 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu Tefal Cook4me Touch Pro należy przejść na dedykowaną stronę w Klubie Tefal i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych do 30 osób, które otrzymają multicookera na testy.

Rekrutacja do testowania trwa do 7 lutego 2024 r.

O marce Tefal

Tefal to marka produktów AGD, która specjalizuje się głównie w produkcji i sprzedaży sprzętu przeznaczonego do gotowania. W portfolio produktów znalżć można patelnie, garnki, blendery, sokowirówki, szatkownice, tostery, czajniki, multicookery, frytkownice, parowary, opiekacze, grille czy wypiekacze do chleba. Tefal został założony we Francji w 1956 roku przez Marca Grégoire’a.

Testowanie Tefal info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo