Darmowe próbki

Wielkie Smakowanie z Milką – odbierz darmową czekoladę Milka

darmowa kostka czekolady milka

DYSKUSJA

Na początku września 2023 Milka wystartowała z dość ciekawą promocją, w której można zgarnąć darmowe słodycze – czekolady Milka. Jak i gdzie można otrzymać słodycze za darmo?

Wiem jak lubicie darmowe słodycze. A ta akcja jest mega interesująca. W wybranych miastach w Polsce Milka rozpoczęła akcję samplingową, w ktorej rozdaje czekoladę całkowicie za free. Celem akcji promocyjnej jest zachęcenie do testowania i poznania bogatego portfolio produktowego marki Milka.

W ramach akcji Wielkie Smakowanie Milki, marka będzie prowadzić w kilku lokalizacjach szeroko zakrojona akcję rozdawania słodyczy. To tak zwane eventy Milki.

W okresie od 1 września 2023 do 20 września 2023 w Manufakturze w Łodzi oraz od 22 września 2023 do 30 września 2023 w Złotych Tarasach w Warszawie zostanie uruchomiona strefa Wielkiego Smakowania marki Milka.

darmowa czekolada milka

W każdej z lokacji zostaną usytuowane specjalne automaty, które pozwolą odwiedzającym na losowanie czekolad z szerokiej gamy produktów oferowanych przez markę. Dodatkowo, odbędzie się rozdawanie darmowych próbek w kinach Cinema City, a także akcje z influencerami na platformie TikTok, którzy podejmą się wyzwania sprawdzenia swojej wiedzy na temat różnych smaków czekolad Milka. Cała kampania bedzie trwała do 15 listopada 2023.

Wygląd automatów Milka z darmową czekoladą:

darmowa czekolada milka łódź automat

darmowa czekolada milka łódź

Automaty zasilone są w aż 23 różne rodzaje i smaki czekolady Milka. Aby odebrać darmową czekoladę należy nacisnąć przycisk i odblokować automat.

Producent czekolady Milka

Milka to międzynarodowy i jeden z największych producentów wyrobów czekoladowych na świecie. Milka istnieje na rynku od 1901 r. Marka została stworzona przez cukiernika Philippe Sucharda. Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek wyrobów czekoladowych w Europie i obecnie należy do koncernu Mondelēz. Słowo „Milka” powstało zaś z połączenia dwóch wyrazów: mleko (Milch) + kakao. Znakiem rozpoznawczym Milki jest charakterystyczna fioletowa krowa.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
11
Lubię to
2
Kocham
18
Zmieszany
5
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. bardzo bym chciała zdegustować wasze słodycze bo wasza marka jest jedną z najlepszych marek słodyczy

  2. cała moja rodzina uwielbiamy mile od lat kupujemy a teraz chce aby mój syn spróbował tego nieziemskiego smaku pozdrawiam serdecznie

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki