Za darmo

Windows 10 za darmo? Wszystko na to wskazuje

microsoft - premiera windows 10

DYSKUSJA

Taki oto komunikat wyświetla się wszystkim użytkownikom legalnego Windows 8 i Windows 8.1. Czyżby to był prezent od Microsoftu na Dzień Dziecka? Być może.

Jeśli rzeczywiście Microsoft zdecyduje się wypuścić swoje najnowsze dziecko za darmo, oznaczać to będzie swoisty przełom w dotychczasowej strategii firmy. Do tej pory produkty spod znaku Windows oferowane były odpłatnie.

microsoft windows 10 - premiera

Z komunikatu wynika, że każdy dobrowolnie może zapisać się na darmową aktualizację Windows do najnowszej wersji. System zostanie pobrany, gdy tylko będzie dostępny. Wyświetli się wtedy stosowne powiadomienie. Ponadto swoją decyzję można odwołać w dowolnym momencie.

Kiedy dostępny będzie Windows 10? Otóż oficjalna premiera nowego Windowsa została zaplanowana na 29 lipca 2015. Wtedy też pojawi się możliwość bezpłatnej aktualizacji do Windows 10.

Premiera Windows 10 odbędzie się jednocześnie w 190 krajach i obejmie wszystkich użytkowników Windows 7 i Windows 8.1. O tym jak będzie wyglądał nowy Windows można było się przekonać podczas wielu prezentacji i testów wersji beta.

Podstawowe zmiany w Windows 10 prezentuje poniższy filmik. Pojawi się na pewno ponownie przycisk Start oraz wiele pulpitów:

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo