Cash back

Włącz płatności cykliczne i odbierz 30 PLN – promocja dla klientów Vectra

sposób na niższe rachunki w vectra

DYSKUSJA

Jesteś aktywnym klientem Vectra? To ta okazja z pewnością jest dla Ciebie! Darmowe pieniądze leżą na ziemi – wystarczy aktywować jedną prostą opcję na swoim koncie abonenta.

Vectra to jeden z największych operatorów telewizji kablowej w Polsce. Dostarcza pakiety programów telewizyjnych i radiowych, dostęp do internetu i według ostatnich danych jest drugim co do wielkości operatorem telewizji kablowej w kraju. Działa na terenie 164 miast i posiada obecnie ponad 800 tysięcy abonentów.

Jest zatem bardzo prawdopodobne, że jesteś jednym z abonentów Vectra. Jeśli tak – to dobrze się składa. Jest okazja na zgarnięcie 30 PLN za wykonanie jednej prostej czynności – aktywację płatności cyklicznych.

Aktywację płatności cyklicznych należy dokonać logując się do swojej strefy klienta Vectra. Co ważne – karta płatniczą jaka musi być podpięta w panelu, aby otrzymać 30 PLN bonusu, musi być wydana przez Mastercard.

Dzięki korzystaniu z płatności cyklicznych nie trzeba pamiętać o terminach płatności rachunków. Nie ma więc ryzyka, że Vectra naliczy dodatkowe odsetki czy odetnie dostęp do internetu za zapomniany i nieopłacony rachunek.

Zwrot 30 PLN za aktywację płatności cyklicznych dokonywany jest w 3 kolejnych miesiącach od pierwszego automatycznego obciążenia karty:

  • 5 PLN za pierwszą płatność
  • 10 PLN za drugą płatność
  • 15 PLN za trzecią płatność

Należy pamiętać, że koszt realizacji płatności wynosi 1,50 PLN, więc finalnie zwrot to 25,5 PLN. Pula zwrotów to pierwsze 2000 abonentów, którzy dokonają aktywacji płatności cyklicznych z Mastercard. Promocja potrwa maksymalnie do 30 września 2023.

Odbierz 30 PLN od Vectra info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back