Za darmo

Wolontariusze WOŚP jedzą za darmo w Burger King i nie tylko [pełna lista]

darmowe hamburgery w Burger king

DYSKUSJA

Na Facebooku Burger King Polska można przeczytać, że dla wolontariuszy, który prowadzą zbiórkę dla WOŚP Burger King przygotował niespodziankę. Ową niespodzianką jest możliwość zjedzenia za darmo posiłku w 1 z ich restauracji. Fajnie, że Burger King organizuje takie akcje!

Akcja obowiązuje w niedzielę 28 stycznia 2024 r. we wszystkich restauracjach Burger King na terenie Polski. Warunkiem odbioru 1 sztuki burgera (w tym dniu) przez wolontariusza jest posiadanie oryginalnego identyfikatora WOŚP na 2024 r.

W ramach promocji każdy wolontariusz WOŚP, który weźmie w promocji i pojawi się w Burger Kingu otrzyma darmowego burgera Whoopoer Junior.

Przypominamy, że 28 stycznia 2024 r. rozpoczyna się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagra po raz 32. Fundacja WOŚP środki zebrane w corocznej zbiórce publicznej (Finał WOŚP) w całości przeznacza na zakup sprzętu medycznego i finansowanie programów medycznych. W tym roku Orkiestra zbiera dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia chorób płuc tzw. „Płuca po pandemii.

Nie tylko Burger King

Nie tylko Burger King proponuje coś za darmo dla kwestujących w WOŚP. Powstała pełna lista udogodnień dla wolontariuszy orkiestry, która uwzględnia także profity bardziej lokalne.

Inne firmy, które oferują darmoszkę dla kwestujących dla WOŚP:

Promocja mcdonald's

 

McDonalds – znana sieć restauracji fast food również dołączyła do WOŚP i oferuje darmoszkę dla wolontariuszy. Mogą oni wstąpić za darmo na gorący napój: kawę albo herbatę.

darmowe gadżety od starbucks

Starbucks – Americano – Tall, Americano z mlekiem – Tall, gorąca herbata – Tall dla wolontariuszy WOŚP

darmowa pizza od dominos

Domino’s Pizza – Dla wszystkich Wolontariuszy darmowa herbata za jeden uśmiech w  wybranych lokalach Dominium by Domino’s np. w Warszawie, Gliwicach, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Krakowie.

darmowa próbka kawy lavazza

Lavazza – w wybranych kawiarniach wolonatriusze WOŚP mogą napić się darmowej kawy. Należy oczywiście okazać identyfikator. Lista lokali jest pokaźna.

darmowa kawa od so coffee

So Coffee – podobnie jak Lavazza, So Coffe również oferuje dla wolontariuszy darmową klasyczna kawę lub klasyczną herbatę. Darmoszkę oferują oddziały m.in. w Sosnowcu, Szczecinie, Gdańsku.

za darmo w hard rock cafe

Hard Rock Cafe – restauracje we Wrocławiu i Krakowie serwują wolontariuszom WOŚP darmową zupę gulaszową i gorącą herbatę. Dostępna będzie również sala VIP, gdzie będzie można się ogrzać i odpocząć.

Z pełną listą można zapoznać się tutaj.

O Burger King

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Burger King to sieć barów szybkiej obsługi typu fast food specjalizująca się głównie w burgerach, frytkach, zimnych napojach. Najbardziej znanym produktem jest burger Whopper, który jest już jednym z symboli popkultury. Pierwszy bar Burger King został otwarty w 1954 r. w Miami, na Florydzie. W Polsce znajduje się blisko 50 barów Burger King, które zlokalizowane są w 20 największych miastach.

Za darmo dla WOŚP - pełna lista info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
12
Lubię to
1
Kocham
6
Zmieszany
2
Wrr
2
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Chciałabym spróbować

  2. Jest to zajebiste

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo