Promocje

Wspólna promocja Visa z LOT, Helios, Multikino, Shell, C&A i Allegro

kupony rabatowe do allegro, shell, c&a, helios, multikino od visa

Dziś rozpoczęła się najnowsza promocja Visa, której celem jest jeszcze większe zachęcenie nas do korzystania z kart płatniczych podczas zakupów. Choć do jej startu pozostaje jeszcze trochę czasu, to już teraz możemy podzielić garścią szczegółów.

Nie od dziś Visa kooperuje z innymi markami i wspólnie prowadzi akcje promocyjne. Tego typu akcje są przeprowadzane regularnie. Tak było na przykład w ubiegłym roku. Warto przy okazji wspomnieć o trwającej obecnie innej akcji Visy „Bądź całym sercem w Rio 2016”, w której można rejestrować paragony i wygrać w loterii paragonowej wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 oraz setki innych nagród.

Nowa promocja Visy i partnerów prowadzona jest pod hasłem „Spraw sobie cały dzień dobry z Visa!” rozpocznie się 17 maja i potrwa do 14 czerwca 2016 roku. Użytkownicy kart Visa będą mogli pobierać ze strony Visa kupony rabatowe, za pomocą których zrobią tańsze zakupy w:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • Allegro – kupon na 5 PLN na następne zakupy za min. 50 PLN
  • C&A – 25% rabatu
  • eCarrefour – darmowa dostawa i voucher na 25 PLN
  • Helios – bilet do kina za 13 PLN (filmy 2D)
  • LOT – 10% rabatu
  • Multikino – bilet za 13 PLN (filmy 2D)
  • Shell – rabat na zakup paliwa 15 gr / L (przy zatankowaniu min. 25 litrów paliwa)
  • So!Coffe – 20% rabatu
  • Telepizza – 3 pizze w cenie 1

Promocja Visy jest dość prosta w swoich zasadach. Aby otrzymać zniżkę u wybranego partnera wystarczy podczas płatności kartą Visa podać sprzedawcy kod z kuponu. Zgodnie z regulaminem można pobierać kilka kodów, a więc z danego kuponu np. na Allegro o wartości 5 PLN można korzystać wielokrotnie. Jeśli zależy Wam na jakimś kodzie warto zarezerwować go sobie zarówno w formie SMS jak i wiadomości e-mail ponieważ jest ich ograniczona ilość (w przypadku Allegro za jeden kod promocyjny można odebrać jeden kupon. Aby odebrać następny kupon, należy aktywować kolejny kod promocyjny. W ten sposób możesz zdobyć dowolną liczbę kuponów.). Warunki każdego kuponu opisane są szczegółowo podczas jego pobierania na stronie Visa.

Nagrody Visa - aktywacja kodów promocyjnych info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje