Poradniki zakupowe

Wszechstronna bramka płatnicza, na którą wszyscy czekali

płatności odroczone paypo

DYSKUSJA

Płatności bezgotówkowe to coraz popularniejsze w naszym kraju rozwiązanie, które jest bezpieczne i wygodne nie tylko dla sprzedawców, ale również dla klientów. Szczególnie widoczne jest to w przypadku sklepów internetowych, które powszechnie odchodzą już od wykonywania tradycyjnych przelewów. Na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań, które pozwalają na pobieranie należności szybko i wygodnie. Jedną z ciekawych propozycji, na które z pewnością warto zwrócić uwagę są bramki płatnicze. Obecnie możemy zdecydować się na bramkę, która jest nie tylko wszechstronna, ale również bardzo prosta we wdrożeniu. Poznajmy ją bliżej.
hand-arranging-wood-block-stacking-with-icon-graph-shopping-cart-symbol-upward-direction1

Zacznijmy jednak od wyjaśnienia czym właściwie jest bramka płatnicza. Mówiąc najprościej, jest to system, który pozwala klientowi na dokonanie płatności w sklepie internetowym bez konieczności odwiedzania strony internetowej swojego banku czy dokonywania tradycyjnego przelewu. Bramka automatycznie łączy się z wybranym przez nas systemem płatności co znacząco skraca czas transakcji.

Co oferuje nowoczesna bramka płatnicza?

Na rynku znaleźć możemy obecnie spory wybór bramek płatniczych, jednakże nie wszystkie wyróżniają się wszechstronnością oraz łatwością obsługi. Wśród tych, które zasługują na szczególną uwagę warto wymienić bramkę płatniczą oferowaną przez PayTel. To proste, intuicyjne w obsłudze rozwiązanie, które umożliwia dokonanie płatności za pomocą przelewu internetowego, BLIKa, płatności kartą oraz wielu innych metod powszechnych nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach świata. Dzięki temu każdy klient może znaleźć rozwiązanie, które będzie dla niego najwygodniejsze. Pozwala to również na dostosowanie metod płatności do specyfiki naszej oferty. Formularz dokonywania płatności jest przejrzysty a klient może mieć pewność, że jego dane są szyfrowane i całkowicie bezpieczne.

Korzyści dla sprzedawców e-commerce

Mówiąc o zaletach bramki płatniczej, nie sposób nie wspomnieć również o korzyściach, które daje ona sprzedawcom. Przede wszystkim, jest to rozwiązanie proste w konfiguracji, które zintegrowane jest z wszystkimi najpopularniejszymi systemami e-commerce takimi jak WooCommerce, Magento, Prestashop i Shopify. Wystarczy jedynie instalacja specjalnej wtyczki, by móc z niej korzystać. Co więcej, płatności są bezpieczne dzięki tokenizacji danych wrażliwych zaś sprzedawcy nie muszą obawiać się wysokich kosztów korzystania z tego narzędzia. PayTel oferuje bowiem jedną, stałą i niską stawkę za obsługę wszystkich sposobów płatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat bramki płatniczej koniecznie odwiedź stronę internetową.

Podsumowując, sprzedaż online staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Na rynku tym panuje jednak spora konkurencja. Dlatego też jeśli chcesz, aby twój sklep online odniósł sukces warto zadbać o każdy element jego działania w tym również o szybkie i bezpieczne płatności. Rozwiązania takie jak wszechstronna bramka płatnicza, którą przedstawiamy z pewnością zostanie docenione przez twoich klientów.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać