Cash backZa darmo

Wyjątkowa promocja – Auchan rozdaje darmowe ubrania, sprzęt AGD, RTV i zabawki

promocja cashb back w auchan

Tego jeszcze nie grali! Auchan wystartował z niesamowitą promocją, w której można zgarnąć 100% zwrot w bonach za zakup wybranych promocyjnych produktów z oferty sklepu. To kolejna edycja tej promocji.

Promocja „100% cash back” przeznaczona jest dla klientów korzystających z karty skarbonka. Udając się do sklepu w dniu obowiązywania promocji można zakupić wybrane produkty promocyjne i otrzymać przy kasie równowartość zakupów w bonach zniżkowych na kolejne zakupy. Formuła jest znana i przetestowana przy okazji promocji w dyskontach Biedronka, gdzie można było zakupić w ten sposób za darmo ekspresy kapsułkowe Delta.

W ramach aktualnej edycji akcji „100% zwrotu” można odebrać za darmo takie produkty jak:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • Trampoliny
  • Koce, ręczniki,
  • Elektronika i AGD
  • Zabawki
  • Walizki
  • Hulajnogi i deskorolki
  • Rowery nieelektryczne
  • Płyny do spryskiwaczy

darmowe produkty w auchan cash back

Promocja obowiązuje od 5 października 2023 do 7 października 2023 do wyczerpania zapasów. Jestem przekonany, że już w godzinach otwarcia sklepów zjawią się tłumy osób polujących na okazje.

Aby skorzystać z promocji należy posiadać skarbonkę Auchan.

Osoby, które zdecydują się zakupić wybrane produkty promocyjne otrzymają przy kasie równowartość zakupów na konto Skarbonki Auchan, które można wykorzystać na zakupy dowolnych produktów włącznie.

Owocnych łowów!

O Auchan

Auchan to międzynarodowa sieć supermarketów i hipermarketów, która oferuje szeroki wybór produktów spożywczych, artykułów gospodarstwa domowego, odzieży, elektroniki i wielu innych artykułów codziennego użytku. Firma została założona we Francji w 1961 roku i obecnie posiada filie w wielu krajach na całym świecie.

Regulamin promocji Auchan info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
4
Lubię to
1
Kocham
4
Zmieszany
3
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back