Za darmo

Wypełniaj ankiety Carrefour i odbieraj bony na zakupy

darmowe kosmetyki i produkty - testowanie gratis z carrefour

DYSKUSJA

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o możliwości zarabiania pieniędzy na wypełnianiu ankiet Google. Stworzyliśmy też zestawienie serwisów, które płacą za tego rodzaju aktywności. Obecnie do tego grona dołączyć także Carrefour. Zobacz jak się zarejestrować i jak zacząć zarabiać na ankietach Carrefour?

Carrefour jak każda inna duża firma tego typu chce znać opinie swoich klientów. Chcą wiedzieć co kupujecie najczęściej, co lubicie w swoim lokalnym sklepie, dlaczego go odwiedzacie i jak często. Takie informacje są na wagę złota i włodarze Carrefoura są doskonale świadomi, że czasami warto zachęcić swoich klientów do podzielenia się takimi informacjami.

Do takich celów powstał serwis Satysfakcja Carrefour, w który po rejestracji uzyskuje się dostęp do ankiet. Obecnie nie jest ich dużo i ja na swoją pierwszą ankietę czekałem około 2-3 tygodni.

bony carrefour w promocji sodexo

Same ankiety nie są ani krótkie ani długie. Ich wypełnienie zajmuje ok. 5 minut (jak ktoś ma wprawę). Dotyczą głównie satysfakcji z zakupów w danym sklepie.

Zobacz także: Odbierz 5 PLN za użycie usługi Scan & Go w Carrefour.

Za wypełnienie takiej ankiety otrzymuje się minimum 100 punktów. Taka ilość jest wystarczająca do wygenerowania bonu zakupowego do wykorzystania podczas najbliższych zakupów. Aby go zrealizować należy posiadać konto w aplikacji Carrefour. 100 punktów jest równoważne 5 PLN. Czy to dużo? Moim zdaniem optymalnie. Szczególnie, że na wypełnienie takiej ankiety poświęca się ok. 5 minut.

Zdobyte punkty można gromadzić przez dowolny czas lub wygenerować i przesłać do swojej aplikacji bon zakupy. Zależy to od Was. W ciągu 2 lat otrzymałem 9 ankiet do wypełnienia. Daje to blisko 50 PLN w bonach rabatowych do Carrefoura.

Aby zarejestrować się w programie satysfakcji sieci Carrefour należy przejść na dedykowaną stronę internetową, wypełnić formularz rejestracyjny podając w nim podstawowe dane oraz numer karty lojalnościowej Carrefour. Po potwierdzeniu rejestracji należy cierpliwie czekać na pierwszą ankietę.

Ankiety Satysfakcja Carrefour info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
5
Lubię to
2
Kocham
2
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

9 Komentarze

    1. Hahah dobre 2 lata na 50 zł . Ciekawe co przez ten czas rzarl buhahah

  1. To dobry sklep. Polecam.

  2. Podobno Carrefour wycofuje się z Polski. Ktoś wie, czy to prawda? Kiedy dokładnie?

    1. @Weronika podobno sprzedany jest polski oddział. Na jaką nazwę zmienią się sklepy – nie wiadomo jeszcze.

  3. Nie zostałem przyjęty do programu – nie są zainteresowani moim profilem :)

  4. polecam zakup y

  5. […] dostęp do specjalnych promocji. Moim ulubionym programem lojalnościowym jest ten oferowany przez Carrefour – mając kartę w weekend (począwszy od piątku) można otrzymać rabat 10% na koszyk […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo