Cash backPromocje

Wypróbuj produkty do higieny Cleanic za darmo [promocja cash back]

darmowe produkty do higieny od cleanic

Kolejna marka wystartowała z promocją cash back. Tym razem chodzi o markę Cleanic, która zwraca za zakup produktów do higieny.

Najnowsza promocja cash back Cleanic, w której można zgarnąć darmowe produkty higieniczne dedykowana jest kobietom, które chcą przetestować tego rodzaju produkty.

W ramach aktualnej promocji cash back Cleanic można zakupić produkty do higieny kobiecej i otrzymać zwrot za ich zakup. Promocją objęte są wszystkie produkty marki Cleanic. W swoim portfolio marka Cleanic posiada takie produkty jak:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • Chusteczki do higieny intymnej Cleanic
  • Podpaski higieniczne Cleanic
  • Wkładki higieniczne Cleanic

Wyprobuj Cleanic za darmo promocja cashback

Za zakup wybranych produktów Cleanic można otrzymać maksymalny zwrot 10 PLN. Pula darmowych zwrotów to 4000 sztuk. Pula zwrotów podzielona jest na etapy dzienne po 129 sztuk.

Promocja trwa od 1 października 2023 do 31 października 2023.

Jak odebrać zwrot Cleanic?

1. Kup dowolne produkty do higieny kobiecej Cleanic
2. Zarejestruj paragon na dedykowanej stronie
3. Otrzymaj zwrot do 10 PLN na konto

Aby wziąć udział w promocji cash back i otrzymać zwrot za zakup produktów do higieny intymnej Cleanic należy zakupić w dowolnym sklepie dowolny produkt do higieny kobiecej marki Cleanic. Następnie należy zarejestrować zakup na dedykowanej stronie promocji oraz wypełnić formularz podając niezbędne dane jak imię, nazwisko, dane adresowe, numer konta bankowego na który zostanie wykonany zwrot za zakup. Po akceptacji zgłoszenia zwrot zostanie przekazany na wskazane w formularzu numer konta bankowego.

O marce Cleanic

Marka Cleanic oferuje szeroką gamę delikatnych produktów do codziennej pielęgnacji i higieny: płatki kosmetyczne, patyczki higieniczne, chusteczki do demakijażu, chusteczki oraz produkty do higieny intymnej.

Cash back Cleanic info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
3
Kocham
2
Zmieszany
1
Wrr
2
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. To się opłaca 10 zł wraca! Zakup powyżej 10 zł.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back