Darmowe próbki

Wypróbuj TVN Player Premium za darmo przez 30 dni

player za darmo kupony na darmową subskrypcję tvn player

DYSKUSJA

TVN Player chyba każdy zna. To jedna z popularniejszych polskich aplikacji typu VOD, w których można znaleźć archiwalne i aktualne programy z ramówki TVN. Obecnie można przetestować pakiet Start za darmo przez 30 dni.

Od jakiegoś czasu TVN wprowadził dodatkowe pakiety, w których za dodatkową opłatą można uzyskać dostęp do wybranych treści. Dodatkowo posiadając subskrypcję TVN Player nie trzeba przed każdym programem i w jego trakcie oglądać reklam. Uzyskuje się także dostęp do premierowych odcinków wybranych seriali TVN, których emisja w aplikacji / serwisie Player jest wcześniej niż w telewizji.

Normalna funkcjonalność Playera z reklamami jest za darmo. Natomiast regularna cena dostępu do TVN Player Start przez 30 dni to 10 PLN. Z Playera można korzystać na komputerze, w laptopie, telefonie lub telewizorze za pośrednictwem strony internetowej lub dedykowanych aplikacji.

Od 16 lutego 2021 roku nastąpił koniec darmowego oglądania materiałów na platformie Player. Od teraz wszystkie treści serwisu będą dostępne wyłącznie za opłatą. Player wprowadził trzy podstawowe pakiety, których ceny mieszczą się w przedziale od 4 do 30 PLN za miesiąc. Za dostęp do materiałów trzeba będzie teraz zapłacić. Obecnie dostępne ankiety to:

 • „Player” (20 PLN/miesiąc),
 • „Player z reklamami” (10 PLN/miesiąc),
 • „Player z reklamami + TV” (30 PLN/miesiąc).
 • Player z reklamami + Eurosport (20 PLN/miesiąc)
 • Player z reklamami + HBO (40 PLN/miesiąc)
 • Player bez reklam + Canal+ (69 PLN/miesiąc)

Pierwszy z trzech powyższych pakietów daje dostęp do niemal całej biblioteki serwisu – z wyłączeniem Canal+, HBO i TVOD. Kolejny – „Player z reklamami” – jest najtańszą z opcji. Obejmuje te same treści, co „Player”. Różni je jednak to, że w „Playerze z reklamami” nadal będą pokazywane spoty reklamowe. Trzeci pakiet to „Player + TV”, który obejmuje materiały uwzględnione w ofercie „Player”, a ponadto blisko 30 kanałów telewizyjnych.

Korzystając jednak z promocji i podając odpowiedni kupon rabatowy podczas aktywacji pakietu można tę cenę obniżyć do 0 PLN.

tvn player premium za darmo

 

Aby aktywować kupon należy przejść na specjalną stronę, na której znajduje się pole „zrealizuj voucher”. Po wpisaniu kodu z wiadomości e-mail można przejść do aktywacji darmowego abonamentu TVN Player. Kod możesz wykorzystać do odwołania.

Uwaga: do aktywacji bezpłatnego abonamentu niezbędna jest karta płatnicza. Po aktywacji można bez problemu ją odpiąć, by subskrypcja nie przedłużyła się automatycznie.

Uwaga 2: Kupon działa także na starych kontach, na których aktywowano już wcześniej subskrypcje TVN Player lub skorzystano z innych kuponów.

Po wprowadzeniu kodu Vouchera i wyrażenia wszystkich zgód pojawi się komunikat:

aktywacja player tvn za darmo

W sekcji moje zakupy pojawi się informacja o aktywacji darmowego abonamentu TVN Player Starter:

aktywacja darmowego abonamentu na player pl

Używanie Player zagranicą

Jeśli próbujesz połączyć się z Player.pl z zagranicy to możesz napotkać problem z geoblokadą wielu dostępnych filmów i seriali – aby je ominąć wystarczy skorzystać z odpowiedniego VPN-a, który ustawi Twoją lokalizację na polską.

Najlepsze promocje i kupony Player

-50 PLN
player za darmo kupony na darmową subskrypcję tvn player

180 dni Player bez reklam za 100 PLN

180 dni Player bez reklam za 100 PLN - Aby aktywować ten pakiet należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie Player a następnie kliknąć na górnym banerze żółty przycisk "Sprawdź ofertę" i wybrać interesujący nas pakiet.

-60 PLN
player za darmo kupony na darmową subskrypcję tvn player

180 dni Player z reklamami za 60 PLN

180 dni Player z reklamami za 60 PLN - Aby aktywować ten pakiet należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie Player a następnie kliknąć na górnym banerze żółty przycisk "Sprawdź ofertę" i wybrać interesujący nas pakiet.

Player z reklamami za 40 PLN / 80 PLN na 180 dni

Można skorzystać obecnie także z oferty specjalnej Player.pl z reklamami za jedyne 40 PLN (pakiet z reklamami) lub 90 PLN (pakiet bez reklam) – abonament jest wówczas ważny aż przez pół roku (180 dni). Daje to 22 groszy na dzień lub 8 PLN na miesiąc.

Aby aktywować ten pakiet należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie Player a następnie kliknąć na górnym banerze żółty przycisk „Sprawdź ofertę” i wybrać interesujący nas pakiet.TVN Player za punkty Payback

Jeśli korzystacie regularnie z programu lojalnościowego Payback i kolekcjonujecie tamtejsze punkty – za 2200 punktów można odebrać voucher / kupon aktywujący miesiąc Player.pl bez reklam na 30 dni. Pakiet bez reklam z HBO kosztuje 5500 punktów Payback. Wariant z reklamami i kanałami TV to koszt 4400 punktów.

Miesiąc TVN Player za free od Everydayme [ZAKOŃCZONE]

EverydayMe rozdaje darmowe miesięczne subskrypcje Player.pl. Do rozdania jest aż 2000 subskrypcji Player. Akcja podzielona jest na 4 etapy, w każdym z nich zostanie rozdanych 500 subskrypcji. Ostatni etap kończy się 15 czerwca 2020 r.

Aby wziąć udział w akcji i otrzymać kupon na darmowy miesiąc Player Starter należy przejść na dedykowaną stronę internetową i kliknąć przycisk „chcę wygrać”. Następnie należy wypełnić formularz i czekać na decyzję.

Darmowy miesiąc Player

Player za 50 PLN na rok [bez reklam] [ZAKOŃCZONE]

W końcu pojawiła się świetna okazja na aktywację pakietu subskrypcji na rok w bardzo przystępnej cenie.

Aby aktywować pakiet Player za 50 PLN na 365 dni bez reklam należy przejść na stronę w serwisie Player i zalogować się na swoje konto. Następnie zalogowanym kontem należy przejść na dedykowaną stronę promocji i podając dane karty płatniczej aktywować ofertę specjalną. Oferta nie jest normalnie dostępna na liście oficjalnych promocji. Ma charakter ukrytej okazji.

Przed upływem subskrypcji pamiętajcie anulować dostęp. W innym przypadku zostanie pobrana pełnowartościowa opłata za kolejny okres.

30 dni Player z reklamami gratis za wypełnienie testu osobowości

Wystartowała akcja, w której za wypełnienie testu osobowości można zgarnąć 30 dni darmowej subskrypcji Player.pl z reklamami. Kupon na darmowy abonament Player generuje się automatycznie po ukończeniu testu. Alternatywnie można zamiast darmowej subskrypcji wygenerować kupon na 1 darmowy film z biblioteki Player’a.

Test osobowości składa się on z 28 pytań zamkniętych i potrwa około 3-5 minut. Jest on anonimowy i dobrowolny, dlatego liczą się Twoje szczere odpowiedzi. Na koniec otrzymasz praktycznie informacje zwrotne, które mogą być dla Ciebie przydatne w życiu zawodowym i prywatnym. Dowiesz się jak reagujesz w sytuacji stresowej, poznasz swoje predyspozycje i silne strony. Test przygotowany przez psychologów z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego.

kupony player pl darmowy abonament za test osobowości

Aby skorzystać z promocji należy rozwiązać test na dedykowanej stronie internetowej . Po wygenerowaniu kodu należy aktywować kupon na specjalnie stronie w serwisie Player.

Pozostałe ankiety TVN / Player

Player co jakiś czas losowym użytkownikom zarejestrowanym w Player wysyła wiadomości e-mail z propozycją rozwiązania ankiety. Za poświęcony czas na koniec ankiety otrzymuje się kupon, który uprawnia do aktywacji subskrypcji Player na 30 dni za darmo.

Przykład takiej ankiety:

ankieta darmowy player na 30 dni

 

Player z reklamami za 79 PLN / 159 PLN na rok [ZAKOŃCZONE]

Inny pakiet pozwala na aktywację promocyjnego pakietu Player na rok za 79 PLN (pakiet z reklamami) lub 159 PLN (pakiet bez reklam). Aby aktywować ten pakiet należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie Player a następnie wybrać sekcję „POZOSTAŁE PAKIETY” i wybrać odpowiedni pakiet.

TVN Player za 1 grosz na 1 miesiąc dla klientów Play [ZAKOŃCZONE]

Play wspólnie z Playerem oferują aktywację subskrypcji z reklamami na 30 dni za przysłowiowego grosza. 1 grosz dolicza się do rachunku z konta przypisanego do wybranego numeru telefonu u tego operatora GSM. Promocja trwa do 30 czerwca 2022 r. Obniżona cena 1 gr obowiązuje tylko przez pierwszy okres rozliczeniowy. Za każdy kolejny opłata wynosi 8 PLN, dlatego jeśli nie chcecie by opłata doliczana była później do rachunku w Play, należy po aktywacji promocji anulować dostęp w czasie trwania promocyjnej subskrypcji.

darmowe próbki bebilon dla dzieci

Z oferty można skorzystać wyłącznie nie posiadając aktywnej subskrypcji.

Aby aktywować subskrypcję na 30 dni za 1 PLN należy:

1. Przejść na stronę Player.pl z dedykowanego odnośnika i zalogować się na swoje konto.
2. Zalogowanym kontem w usłudze Player należy przejść na landing page Player i kliknąć przycisk „wybieram”.
3. Postępować zgodnie z instrukcjami.

TVN Player za 5 PLN na 6 miesięcy dla klientów Orange [ZAKOŃCZONE]

Klienci Orange mogą skorzystać z niebywałej okazji. W promocji można zakupić dostęp do Playera za jedyne 5 PLN na 6 miesięcy (1 miesiąc w cenie 6 miesięcy). Aby skorzystać z promocji należy zalogować się do aplikacji Mój Orange i postępować dalej według instrukcji.

Promocja skierowana do klientów indywidualnych oferty abonamentowej. Jest to oferta ekskluzywna tylko dla Klientów Orange, zakup aplikacji należy zrealizować poprzez przez serwis Mój Orange. Oferta znajduje się w: Mój Orange -> dla Ciebie -> Bestseller

player za 5 pln w orange

Promocja Player trwa w Orange do 31 maja 2021 r.

14 dni TVN Player za free od Sony [ZAKOŃCZONE]

14-dniowy okres próbny do Pakietu Start dla nowych użytkowników platformy Player.pl można aktywować dzięki subskrypcji PlayStation Plus. Okres próbny w Player.pl można uzyskać tylko przez 2 miesiące. W celu skorzystania z promocji należy zalogować się do swojego konta z aktywną subskrypcją PlayStation Plus i przejść do zakładki PlayStation Plus Rewards.

Darmowe 14 dni Player

Kupony na rok Player od Coca Cola

Nadal trwa promocja z kapslami Coca Cola, w której można otrzymać voucher do Player. Należy zainstalować odpowiednią aplikację oraz rejestrować kody z nakrętek Coca Coli. Szczegóły promocji Coca Cola.

Prezent od Player dla bliskich

Jeśli posiadasz już aktywną subskrypcję Player, właściciel platformy postanowił na święta wygenerować kupony dla bliskich. Dzięki temu można na innym koncie aktywować bezpłatnie abonament Player lub przekazać voucher bliskim by ci aktywowali usługę na swoim koncie. Wybór należy do Was! Voucher aktywuje 30 dni subskrypcji Player Starter HD.

30 dni Player od Mastercard

Uczestnicząc w programie Mastercard Priceless Special Bezcenne Chwile jedną z nagród, które można odebrać za zgromadzone punkty jest abonament Player. Jeśli nie wiecie jak spożytkować zgromadzone punkty za transakcje kartami Mastercard, jest to jeden ze sposobów zdobycia tańszej subsrypcji Player.pl

Voucher za wypełnienie ankiety

Co jakiś czas Player na adresy e-mail powiązane z założonymi kontami rozsyła zaproszenia do ankiet mierzących jakość oferowanych usług. Nagrodą za wypełnienie takiej ankiety jest bardzo często kupon do Playera aktywujący dostęp na 30 dni bez reklam całkowicie za darmo.

Wypełnienie ankiety zajmuje średnio 10-20 minut. Aby sprawdzić czy posiada się dostęp do ankiety należy przejść do serwisu Player Labs i zalogować się do swojego konta Player.pl.

Ankiety w Player Labs

Karty i vouchery prezentowe Player

Od czasu do czasu można otrzymać gratis w postaci karty z kodem aktywacyjnym na abonament Player. Rozdawane są one w różnych miejscach, także jako nagrody w konkursach.

voucher aktywacja darmowego abonamentu player

voucher subskrypcja player

Wybrane programy w Player za darmo

Od czasu do czasu Player odblokowuje dostęp do wybranych programów i emisji na żywo. Jednym z takich programów są wydarzenia sportowe np. Skoki Narciarskie. Jak wiadomo po wielu latach licencję na emisję konkursów skoków narciarskich przejęła od TVP stacja TVN. Chcąc zwiększyć oglądalność tej dyscypliny sportu udostępniła darmowy dostęp do live streamu w aplikacji Player.pl dla zalogowanych.

Obecnie w serwisie Player.pl dostępny jest kanał TVN, TVN7 i TTV dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Od 2024 Player wprowadził także dla zalogowanych 15 kanałów nowej generacji za darmo.

O TVN

TVN to czołowy nadawca telewizyjny w Polsce, należący do wiodącego koncernu medialnego Discovery, którego programy inspirują, edukują i bawią widzów na całym świecie. TVN posiada bogatą ofertę programów i produktów online: Metro, TVN, Player, TVN24, Food Network, TLC, HGTV, TVN Turbo, Discovery, TVN Style, TTV, TVN 7 i inne.

Testuj Player przez 30 dni za darmo info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
2
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

30 Komentarze

 1. Nawet za darmo nie biorę tego badziewia

  1. A kogo to obchodzi co ty bierzesz?!

  2. Bo, prawda za bardzo boli jak się ją ogląda?

 2. ja nie dostałam takiego maila :(

  1. @kamila w powiadomieniach na Allegro też powinno być.

  2. Gdzie ten kod

 3. A jak zrezygnowac po darmowym okresie ?

  1. @Marcin po zalogowaniu na koncie powinna być opcja.

 4. prosze mi odpowiedzieć ,wybrałem opcję 30 dni za darmo ale co tylko bym chciał obejrzeć to wszystko kosztuje i pojawia sie ten magiczny napis wykup dostęp to w koncu co mozna obejrzec za darmo

  1. @Henryk na pewno aktywował ci się dostęp? Powinno przyjść powiadomienie. U mnie mam logotyp player+ (z plusem). To świadczy o aktywacji.

  2. Bo ten pakiet pozwala tylko oglądać darmowe materiały bez reklam. To co było płatne, nadal będzie płatne. Pakiet nie dodaje płatnych treści.

  3. @Michał a nie zauważyłem widzisz. Jakieś przedpremierowe odcinki mogę oglądać przed czasem więc to chyba też dodatkowa funkcjonalność. Jedyne co wkurza to ciągle błędy serwera. Chyba wymiękają im serwery.

 5. XXXX to największa baza legalnych linków do filmów, zawierająca wszystkie możliwe filmy oraz seriale!

  Rejestracja w serwisie jest w pełni darmowa!

 6. Śmieć , jak cały ten zasmarkany tvn

 7. Już nie działa

 8. Kilkukrotnie zjadło mi z karty po 1zł;-(

 9. Jest OK Działa

 10. Już nie działa.

 11. Pakiet Player bez reklam można dostać korzystając z Konta Proste Zasady w Getinie, to działa.

 12. Do kiedy jest akcja tego Konta Proste Zasady? Słyszałam, że proste zasady i fajne konto dla młodzieży. Koleżanka ma…

  1. Ooo holenderska telewizja za darmo dziękuję, ja jestem Polakiem

 13. Musieli by mi dopłacić żebym ten szajs oglądał

 14. Jak otrzymać za darmo bez konta bankowego?

 15. Player Jest Zwykłym xxx. Powinien być jak TVP VOD . Po prostu brak słów. Jeden serial 20 min ZA 8 ZŁ!!!!
  DLACZEGO TAK JEST?
  POZDRAWIAM
  ANONIM

 16. Player.pl z reklamami za 79,- rok. Żenada.
  Polsat go jest za free.
  Amazon za 49,- daje dużo więcej.
  A Oni sie chyba odkleili od rzeczywistości.
  Ktoś w ogóle kupuje pakiety na TVN player aka player.pl?

 17. i gdzie ten kod?

 18. Jaki kod trzeba podać? Na maila nic nie dostałam.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki