Za darmo

Wypróbuj za darmo kaszki Gerber for Baby

darmowe testowanie soków gerber

DYSKUSJA

Gerber wprowadził na rynek nowe kaszki dla dzieci o nazwie Gerber for Baby. To produkty, które można przetestować wspólnie z dzieckiem w najnowszej akcji. Pula to aż 200 zestawów składających się z 6 kaszek.

Marka Gerber znana jest wśród rodziców jako producent wysokiej jakości produktów dedykowanym karmieniu dzieci. To produkty, dzięki którym dziecko może bez przeszkód poznawać świat. Kaszki Gerber for Baby to linia produktów mlecznych i bezmlecznych, którymi można urozmaicać dietę dziecka dzięki różnym kompozycjom smakowym. Wariant bezmleczny dostępny jest w wersji ryżowej oraz ryżowo-owsianej lub z dodatkiem musu z polskich jabłek.

Kaszki Gerber for Baby zostały dopasowane do wieku dziecka i są unikalnym połączeniem zbóż i owoców z dodatkiem witamin i składników mineralnych.

W ramach testowania można otrzymać do wypróbowania zestaw 6 kaszek Gerbet, który składa się z następujących produktów:

  • kaszka mleczna ryżowo-owsiana Gerber for Baby Jabłko, Morela
  • kaszka mleczna ryżowo-owsiana Gerber for Baby Jabłko, Banan, Truskawka
  • kaszka mleczna ryżowa Gerber for Baby Banan
  • kaszka bezmleczna ryżowo-owsiana Gerber for Baby Jabłko, Śliwka
  • kaszka bezmleczna ryżowa Gerber for Baby Morela
  • kaszka bezmleczna ryżowa Gerber for Baby Banan, Malina

testowanie kaszek gerber for baby

Pula dostępnych zestawów (składających się z 6 kaszek w różnych smakach) to 200 sztuk. Rekrutacja do testowania trwa do 9 lipca 2024.

Aby wziąć udział w testowaniu należy posiadać konto w serwisie Nestle Zdrowy Start w Przyszłość, przejść na stronę testowania i wypełnić formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Akcja dedykowana jest raczej dla rodziców dzieci w wieku między 6 a 12 miesięcy.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń Gerber wybierze testerów, którzy otrzymają boksy z kaszkami do wypróbowania wspólnie z dzieckiem. Udział w akcji jest całkowicie darmowy, a wszelkie koszty produktów oraz wysyłki pokrywa Nestle.

Przydatne dokumenty

O Nestle

Nestlé Polska S.A. to, należący do grona liderów, producent m.in. produktów dla niemowląt i małych dzieci. W portfolio firmy znajdują się m.in. mleka modyfikowane, kleiki, kaszki, soki i nektary, dania w słoiczkach, deserki i herbatniczki dostępne od wielu lat pod markami NAN OPTIPRO 2, Gerber, Nestlé i Bobo Frut. Naszym celem jest nie tylko wspomagać rodziców w trosce o żywienie i zdrowie ich dzieci, ale także edukować ich w zakresie znaczenia diety dla prawidłowego rozwoju i wzrostu maluchów oraz zasad jej właściwego bilansowania.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo