Za darmo

Wyślij swoje imię na księżyc dzięki NASA

wyślij swoje imię na marsa dzięki nasa

DYSKUSJA

NASA rozpoczęło niesamowitą akcję, w której każdy może wysłać swoje imię na Księżyc. Dzięki najnowszej technologi NASA zapisze Twoje imię na pokładzie łazika księżycowego Viper. To trzecia tego rodzaju akcja w ostatnich latach.

Swój boarding pass od NASA na księżyc wygenerowało już blisko 200 tyś. osób w całego świata.

VIPER będzie pierwszym robotycznym łazikiem księżycowym NASA. Wyruszy z misją do księżycowego regionu bieguna południowego, aby udać się w stale zacienione obszary i odkryć tajemnice księżycowej wody. VIPER będzie pierwszym łazikiem, który zmierzy lokalizację i stężenie lodu wodnego i innych zasobów. Zasoby te można by ostatecznie zebrać w celu podtrzymania eksploracji człowieka na Księżycu, Marsie i poza nim!

To już trzecia akcja tego typu. Wcześniej informowaliśmy Was o możliwości dołączenia w 2021 roku do wyprawy łazika Perseverance pod koniec lutego 2021 oraz wyprawy na Marsa 2020, który został wystrzelony w lipcu 2021 roku, a na powierzchni Czerwonej Planety wylądował w lutym 2022 roku.

Lądowanie VIPERa na powierzchnię Księżyca jest planowane pod koniec 2024 r. w ramach inicjatywy NASA Commercial Lunar Payload Services. Podczas swojej 100-dniowej misji VIPER przebędzie kilka mil na samym księżycu, ponad krawędziami kraterów i okazjonalnie do trwale zacienionych kraterów – które są jednym z najzimniejszych miejsc w naszym Układzie Słonecznym – aby pobrać próbki różnych rodzajów księżycowych gleb i środowisk. VIPER to pierwsza misja mapowania zasobów na innym ciele niebieskim, która pogłębi wiedzę na temat rozmieszczenia zamarzniętej wody i innych substancji lotnych na Księżycu, ich kosmicznego pochodzenia oraz tego, co utrzymuje je w księżycowej glebie przez miliardy lat.

W ramach akcji NASA można wygenerować pamiątkowy darmowy boarding pass na lot na Księżyc.

Bilet na Księżyc:

bilet na księżyc 2024 nasa

Bilet na Marsa z poprzedniej okazji:

boarding pass nasa

Zarejestruj się na specjalnej stronie, aby wysłać swoje imię na Marsa. Wprowadź swoje imię i nazwisko oraz pin i prześlij formularz, aby otrzymać kartę pokładową. Wszystkie przesłane dane są sprawdzane, zatwierdzane, a następnie zapisywane na mikroprocesorze. Mikroczip jest umieszczony na pokładzie łazika Viper, który wyląduje na Księżycu.

Do tej pory ze wszystkich okazji skorzystało już ponad 6 milionów osób z całego świata.

Zgłoszenia można przesyłać do 30 lipca 2024 r. lub do wyczerpania dostępnych miejsc. Ilość tych miejsc jest ograniczona.

Promocja kończy się w wtorek 30 lipca, 2024 .

Wyślij swoje imię na Marsa info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

15 Komentarze

 1. witam

 2. nie wiem

 3. lol

  1. Siema kretynianie XDD

 4. Kurde

  1. Kocham bedoesa

 5. Ja chce moje imię na marsie

 6. cokolwiek

 7. mmmmmmm

 8. Kocham cię

 9. Hejka lubię måneskin pozdrowienia z Marsa

 10. najlepiej wysłac tfuska i wszytskich POkemonow z PatologiObywatelskiej

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo