Promocje

Wystartowała Blikomania – odbierz nagrody gwarantowane: 1000 GB internetu lub kupon do Polsat Box Go

darmowe słodycze i napoje za darmo od blik

DYSKUSJA

Blikomania na 2024 rok wystartowała. To kolejna edycja, która z pewnością wielu przypadnie do gustu. Tradycyjnie w Blikomani oprócz loterii organizator przewidział nagrody gwarantowane.

Blika chyba wszyscy już znają i kojarzą. A na pewno ci, którzy korzystają z płatności mobilnych, zakupów przez internet i ogólnie pojętej technologii mobilnej. Świadczą o tym liczby – w ubiegłym roku z Blika skorzystało blisko 16 milionów Polaków. Sporo!

A czym jest Blikomania? Blikomania to ogólnopolska loteria organizowana corocznie przez popularny system płatniczy – Blik. W losowaniu o jeden z 70 diamentów lub czeki o wartości 200 i 400 zł może wziąć udział każdy użytkownik Blika (nagród jest aż 8400 sztuk). Wyróżnikiem loterii Blikomania są nagrody gwarantowane dla wszystkich jej uczestników. I to właśnie na nich chcielibyśmy się skupić.

Każdemu uczestnikowi Blikomanii w edycji na 2024 rok przysługują także nagrody gwarantowane. Są nimi:

1000 GB na 30 dni w ofercie na kartę Plusa lub Plusha
pakiet Start na 30 dni w serwisie streamingowym od Polsat Box Go.

<iframe width=”1264″ height=”711″ src=”https://www.youtube.com/embed/VFNfK1rfA3A” title=”BLIKOMANIO, rozpocznij się! – wersja reżyserska” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” referrerpolicy=”strict-origin-when-cross-origin” allowfullscreen></iframe>

Z naszej perspektywy najbardziej wartościowy jest kupon na Polsat Box Go w pakiecie Start. Dzięki niemu można odblokować sporo treści od telewizji Polsat. Pakiest Start to ponad 40 tysięcy godzin ulubionych seriali, rozrywki, informacji po emisji na antenie w nowym pakiecie streamingowym z takich kanałów Polsatu, Czwórki, Szóstki, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe, Fokus TV, Eski TV, Polsat Seriale.

Dołącz do Blikomanii 2024

Aby dołączyć do Blikomanii na rok 2024 należy przejść na dedykowaną stronę internetową (link bezpośredni publikujemy na dole wpisu) oraz wypełnić formularz rejestracyjny w loterii. Formularz w drugim kroku (tak jak w poprzednich edycjach) wymaga wpłacenia opłaty rejestracyjnej, która w całości przeznaczana jest na cel charytatywny. W tym roku na Fundację Uniwersytet Dzieci.

Po skutecznej rejestracji na adres e-mail powinny przyjść stosowne powiadomienia oraz instrukcje aktywacji nagród gwarantowanych: kupon do aktywacji Polsat Box Go i dodatkowego transferu internetu w Plus GSM / Plush.

Blikomania trwa do 25 czerwca 2024 r.

Promocja kończy się w wtorek 25 czerwca, 2024 .

Blikomania 2024 - rejestracja info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje