Promocje

Wysyłka z OLX za 1 PLN

darmowe pieniądze od olx

DYSKUSJA

Niedawno pisaliśmy o promocji OLX z darmowym wyróżnieniem ogłoszenia. Tym razem spieszymy z informacjami o promocji związanej z wysyłką paczek.

Osobiście lubię i często korzystam z OLX, chociażby do znajdywania rzeczy, które są nowe lub praktycznie nowe, a komuś niepotrzebne. Stale monitoruję OLX pod kątem około kilkunastu kategorii i regularnie przeglądam nowo wystawione przedmioty z powiadomień, które przesyła aplikacja. Od czasu do czasu można znaleźć perełki. Tym bardziej najnowsza promocja OLX to woda na młyn tych, którzy regularnie korzystają z OLX. To także doskonała okazja aby dokonać zakupu na przedmiotów, które od dawna nas interesowały.

W ramach najnowszej promocji można we wszystkich kategoriach od 25 marca 2024 do 26 marca 2024 r. można zamawiać przedmioty z przesyłką za 1 PLN. Aby aktywować promocyjną cenę za wysyłkę należy wybrać przesyłkę za pośrednictwem Inpost. Promocja dotyczy wszystkich kategorii.

Do kosztów przesyłki należy doliczyć dodatkowe koszty serwisowe (czy są one doliczone i w jakiej kwocie zależy od kategorii przedmiotu który kupujemy). Wynagrodzenie za Usługę Serwisową OLX dolicza do ceny przedmiotu z Przesyłką OLX. Koszt jest widoczny na stronie ogłoszenia (pod ceną przedmiotu i przesyłki, a także w podsumowaniu transakcji), a pokrywa go kupujący.

Przed obniżką kosztów wysyłki standardowa cena przesyłki realizowanej przez OLX (InPost, Poczta Polska) to przynajmniej 5 PLN.

Promocyjna cena dostawy obowiązuje we wszystkich kategoriach.

Aby skorzystać z promocji wystarczy przejść procedurę zakupu przedmiotu z wysyłką. Promocja dotyczy przedmiotów zakupionych w trakcie jej trwania, a także ogłoszeń z opcją wysyłki dodanych przed jej rozpoczęciem.

Jak to działa krok po kroku?

1. Sprzedający dodaje opcję przesyłki na OLX,
2. Kupujący wysyła prośbę zakupu i wpłaca określoną kwotę,
3. Sprzedający akceptuje sprzedaż, przechodzi weryfikację i wysyła paczkę,
4. Kupujący odbiera paczkę,
5. Sprzedający otrzymuje pieniądze.

Warto zwrócić uwagę, że wszystkie transakcje zakupu z przesyłką OLX są objęte Pakietem Ochronnym

O serwisie OLX

OLX to największy i najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy należący do południowoafrykańskiej grupy medialno-technologicznej Naspers w Polsce. Portal OLX ma zasięg globalny i działa w kilkunastu wersjach językowych. Działa ona w ponad 40 krajach i jest obecnie największą firmą oferującą dostęp do platform ogłoszeniowych na rynku.

Wysyłki OLX za 1 PLN info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
6
Lubię to
5
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje