Promocje

Wysyłka z OLX za 1 PLN

darmowe pieniądze od olx

Niedawno pisaliśmy o promocji OLX z darmowym wyróżnieniem ogłoszenia. Tym razem spieszymy z informacjami o promocji związanej z wysyłką paczek.

W ramach najnowszej promocji można w wybranych kategoriach we wrześniu 2023 r. zamawiać przedmioty z przesyłką za 1 PLN. Aby aktywować promocyjną cenę za wysyłkę należy wybrać przesyłkę za pośrednictwem Inpost.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Promocyjna cena dostawy obowiązuje we wszystkich kategoriach.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Aby skorzystać z promocji wystarczy przejść procedurę zakupu przedmiotu z wysyłką. Promocja dotyczy przedmiotów zakupionych w trakcie jej trwania, a także ogłoszeń z opcją wysyłki dodanych przed jej rozpoczęciem.

Jak to działa krok po kroku?

1. Sprzedający dodaje opcję przesyłki na OLX,
2. Kupujący wysyła prośbę zakupu i wpłaca określoną kwotę,
3. Sprzedający akceptuje sprzedaż, przechodzi weryfikację i wysyła paczkę,
4. Kupujący odbiera paczkę,
5. Sprzedający otrzymuje pieniądze.

O serwisie OLX

OLX to największy i najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy należący do południowoafrykańskiej grupy medialno-technologicznej Naspers w Polsce. Portal OLX ma zasięg globalny i działa w kilkunastu wersjach językowych. Działa ona w ponad 40 krajach i jest obecnie największą firmą oferującą dostęp do platform ogłoszeniowych na rynku.

Wysyłki OLX za 1 PLN info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
3
Lubię to
3
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje