Za darmo

Zadbaj o bezpieczeństwo w Internecie. Aktywuj darmową usługę od CyberRescue

darmowa usługa chroniąca przed hakerami od cyberrescue

DYSKUSJA

Aktywuj najnowszą usługę CyberRescue i korzystaj z Internetu bardziej odpowiedzialnie i bezpiecznie. Na czym polega ta rewolucyjna usługa i co rzeczywiście otrzymuje się za free?

Do niedawna głównym zmartwieniem osób korzystających z komputera czy laptopa były awarie sprzętu lub oprogramowania. Większość osób instalowało oprogramowanie antywirusowe i spokojnie surfowało w czeluściach internetu. Niestety te zabezpiecznia nie są w obecnych czasach wystarczające. Pojawienie się ransomware, a także w następstwie wojny za naszą wschodnią granicą ataków na elementy infrastruktury krytycznej, wymusiły zmianę podejścia do wykonywania kopii zapasowych, dbania o bezpieczeństwo podczas zakupów czy korzystania z bankowości internetowej i social mediów.

W dzisiejszych czasach, coraz więcej naszych codziennych czynności, takich jak zakupy czy korzystanie z bankowości internetowej, przenosi się do świata online. Chociaż jest to wygodne i umożliwia nam szybki i bezproblemowy dostęp do wszystkich potrzebnych nam usług i produktów, jednocześnie stwarza nowe zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem. Hakerzy i cyberprzestępcy ciągle szukają nowych sposobów na wykorzystanie naszej niewiedzy i niedbałości w celu uzyskania dostępu do naszych danych i pieniędzy. Dlatego ważne jest, aby być świadomym tych zagrożeń i wiedzieć, jak chronić swoje dane i pieniądze podczas korzystania z internetu.

darmowe zabezpieczenie przed przestępczością komputerową w banku

CyberRescue to firma, która zajmuje się Twoim bezpieczeństwem poza bankiem, np. na portalach aukcyjnych czy w sklepach internetowych. Specjaliści CyberRescue m.in. sprawdzą e-sklepy, aukcje i sprzedawców, gwarantując bezpieczeństwo naszych zakupów. Zweryfikują każdą podejrzaną wiadomość z linkiem lub załącznikiem, zadbają o bezpieczeństwo naszych profili na social mediach, pomogą też odzyskać dostęp do straconych lub przejętych kont społecznościowych i mailowych. CyberRescue to w pewnym sensie wybawca w trudnych sytuacjach, w których padliśmy ofiarą oszustwa ze strony sprzedawcy lub znaleźliśmy się w sytuacji związanej z niechcianą, płatną subskrypcją. Specjaliści z tej firmy będą nas reprezentować w procesie reklamacyjnym i będą dążyć do odzyskania naszych straconych środków. W razie potrzeby, będą również pomagać nam w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, zebraniu i zabezpieczeniu materiałów dowodowych oraz w zgłoszeniu przypadku oszustwa do odpowiednich organów ścigania.

cyber-criminal-hacker-haker

Z usługi CyberRescue mogą bezpłatnie korzystać klienci kilku czołowych banków. I mamy nadzieję, że ich liczba będzie z czasem się systematycznie zwiększać. Usługę CyberRescue można aktywować w nastęujących bankach i firmach całkowicie za darmo:

 • mBank
 • Santander
 • ING Bank Śląski
 • Play

CyberRescue pomoże w następujących sytuacjach:

 • Gdy telefon został zgubiony lub skradziony
 • Gdy dostęp do skrzynki e-mail zostało przechwycone i pomoże Ci odzyskać dostęp
 • Gdy konto na portalu społecznościowym np. na Facebooku zostało przechwycone
 • Gdy zamówienie ze sklepu internetowego nie dotarło pracownik złoży za Ciebie wniosek reklamacyjny w sklepie internetowym
 • Gdy ktoś wysyła do ciebie podejrzane wiadomości
 • Ktoś ukradł twoją tożsamość w internecie
 • Występuje prawdopodobieństwo wyłudzenia kredytu na Twoje dane
 • Ktoś ukradł środki w portfelu wirtualnym

Aby aktywować usługę CyberRescue należy przejść na dedykowaną stronę i wybrać bank, w którym posiadamy konto / rachunek. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami. Po aktywacji usługi CyberRescue, będzie można kontaktować się z obsługą za pomocą SMS-a, przez Messengera, telefon i wiadomość e-mail.

Aktywacja Cyber Secure info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo