Za darmo

Zadbaj o zdrowy uśmiech i przetestuj za darmo szczoteczki soniczne Seysso

testowanie szczoteczek sonicznych seysso

DYSKUSJA

Ostatnio zauważyliśmy wzmożoną aktywność firm produkujących produkty i akcesoria do dbania o higienę jamy ustnej. Nie wiele kilka dni temu publikowaliśmy informację o naborze do testowania polskich szczoteczek sonicznych Smiley. Nie trzeba było czekać długo, aby pojawiła się kolejna okazje na zadbanie o swój zdrowy uśmiech. I to za darmo.

Prowodyrem do stworzenia tego wpisu jest firma Seysso, która produkuje szczoteczki soniczne dla dzieci i dorosłych, irygatory oraz kosmetyki do czyszczenia i mycia zębów jak pasty do zębów, nici dentystyczne czy płyny do płukania ust z dodatkiem czarnego węgla.

W obecnej okazji, o której chcielibyśmy Was poinformować można otrzymać za darmo na testy i sprawdzić w praktyce następujące produkty marki Seysso:

  • szczoteczka soniczna Seysso Basic Color
  • pasta do zębów Seysso Gold Advanced Whitening

Jeśli chodzi o samą szczoteczkę soniczną to najważniejsze jej zalety to 3 programy pracy, specjalny tryb do masażu dziąseł, do 6 tygodni pracy bez konieczności ładowania, maksymalna prędkość do 82 000 ruchów sonicznych / drgań na minutę.

Wartość szczoteczki Seysso oraz pasty do zębów to około 250 PLN. Widzieliśmy je w drogeriach Hebe oraz marketach sieci RTV Euro Agd.

Rekrutacja do testowania szczoteczek sonicznych trwa do 12 maja 2024 r. Pula darmowych szczoteczek do zębów to 100 sztuk.

Aby wziąć udział w testowaniu i mieć szansę na otrzymanie szczoteczki Seysso na testy należy przejść na dedykowaną stronę internetową w klubie recenzentki i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Formularz składa się głownie z ankiety z pytaniami zamkniętymi i otwartymi. Na podstawie wszystkich zgłoszeń organizator wybierze 100 testerów, którzy otrzymają szczoteczki do przetestowania i wyrażenia opinii o produkcie.

 

Testowanie Seysso info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo