Promocje

Zakupersi w mediach – artykuł w Metro Cafe

logotyp zakupersi

W środę 17 lutego na łamach bezpłatnego dziennika Metro Cafe ukazał się artykuł o rzeczach za darmo. Artykuł porusza temat trendu, w którym coraz więcej firm rozdaje swoje produkty.

Z publikacji dowiedzieć się można m.in. na czas testowania danego produktu otrzymuje się próbki lub nawet pełnowartościowe rzeczy. Produkty po zakończonym teście i wystawieniu opinii można z reguły zatrzymać. W ten sposób rozdaje się za darmo kosmetyki, produkty spożywcze, a nawet małe agd.

Artykuł w Metro Cafe skupia się także na aspektach marketingowych i tym co chcą zyskać firmy decydując się na takie, a nie inne działania marketingowe. W głównej mierze chodzi o marketing szeptany i rozprzestrzenianie się informacji o danym produkcie. A wszystko dlatego, że obecnie firmy świadome są tego jaką moc niosą ze sobą pozytywne opinie publikowane w internecie czy wygłaszane wśród znajomych.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Wśród serwisów opiniotwórczych, w których można szukać ofert testowania produktów, autor artykuły wymienia między innymi naszego bloga – Zakupersi.com. Dziękujemy! Jesteśmy dumni z tego, że nasze publikacje zostały dostrzeżone i możemy dostarczać regularnie wysokiej jakości treści dedykowane łowcom gratisów.

Z pełną treścią artykułu można zapoznać się poniżej:

zaupersi w mediach - metro cafe 17 luty 2016

Metro Cafe to bezpłatny dziennik wydawany przez Agorę. Kierowany jest przede wszystkim do mieszkańców dużych miast. Tytuł koncentruje się na tym, co charakteryzuje miejski styl życia. Bezpłatna dystrybucja gazety pozwala docierać do czytelników w najlepszym czasie i miejscu. Metrocafe trafia do rąk co rano, od poniedziałku do piątku, w drodze do pracy, szkoły czy na uczelnię.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0

2 Komentarze

  1. Brawo! Ja Was odwiedzam codziennie ;)

    1. @Anna Dziękuję i bardzo się cieszę. :)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje