PromocjeZa darmo

Zaśpiewaj Tururu i odbierz darmowe piwo bezalkoholowe Żywiec

darmowe kufle piwa od żywiec

DYSKUSJA

Żywiec najpierw zorganizował promocję cash back, o której informowaliśmy Was na łamach Zakupersów, a następnie wystartował z konkursem, w którym należy zaśpiewać melodię Turururu Turututu.

Melodia znana jest z reklamy Żywca. Bazuje na oryginalnej ścieżce melodycznej Europe – Final Countdown. Realizując proste zadanie i śpiewając znane Turururu można zgarnąć darmowe piwo bezalkoholowe. Jak je dokładnie zdobyć? O tym poniżej.

Aby otrzymać darmowe piwo bezalkoholowe Żywiec należy na dedykowanej stronie internetowej wykonać zadanie. Owym zadaniem jest zaśpiewanie melodii z piosenki Final Countdown – Turururu Turututu. Zadanie można wykonać z poziomu smartfona lub telefonu w przeglądarce. Należy włączyć udostępnianie mikrofonu i w wyznaczonym czasie zaśpiewać. Algorytm konkursowy oceni Wasz śpiew i przyzna Wam darmowe piwo, zniżkę 50% na zakup piwa (jeśli nie do końca uda się zaintonować melodię) lub poprosi o powtórzenie jeśli w ogóle zaśpiewana melodia nie będzie pasować do piosenki.

darmowe piwo żywiec bezalkoholowe

Mnie udało się wygenerować 2 kupony na smartfonie w aplikacji Chrome. Nie było łatwo. Dopiero po pewnym czasie zacząłem dochodzić do wprawy i algorytm konkursowy chciał przyznawać tylko zniżkę. Uparty jednak śpiewałem dalej, aż do napełnienia całej butelki piwa.

Jeśli uda się odkorkować butelkę i wygenerować kupon na darmowe piwo (wysyłka na adres e-mail wskazany w formularzu), można je odebrać w dowolnym sklepie Żabka. Wystarczy przy kasie okazać kupon zniżkowy na piwo oraz kupon na kaucję butelki. Na tej podstawie kasjer w sklepie naliczy rabat i będzie można odebrać darmowe piwo bezalkoholowe Żywiec.

Pula darmowych piw to 100 000 sztuk. W ramach akcji można odebrać za darmo następujące rodzaje piwa bezalkoholowego Żywiec:

  • Żywiec 0% 0,5L (butelka, puszka)
  • Żywiec 0.0% Białe 0,5L (butelka)

Okazja na zdobycie darmowego piwa Żywiec trwa do 15 września 2020 lub wyczerpania kuponów.

O Żywiec

Żywiec to marka polskiego piwa typu lager. Jest ono produkowane wyłącznie przez Browar w Żywcu, należący do Grupy Żywiec. To najbardziej znane polskie piwo za granicą. Piwo Żywiec powstaje wyłącznie z trzech składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej, górskiej wody. Żywiec sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.

Zaśpiewaj i odbierz darmowe piwo info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

  1. Nie działa. Pisze tylko żeby włączyć dźwięk chociaż jest włączony i nie reaguje na śpiew. Fake. Nie wstyd wam?

    1. Działa działa. Musisz ładnie śpiewać a nie burczeć. :)

  2. Po jakim ten czasie przychodzi kod na darmowe piwko

    1. @Przemek właściwie od razu.

  3. A do mnie kod nie doszedł :( I jestem zdemotywowana

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje