Promocje

Zbieraj punkty i odbieraj burgery za darmo w McDonalds [program lojalnościowy]

Promocja mcdonald's

W końcu i McDonald’s poszedł z duchem czasu i wprowadził program lojalnościowy – co on oferuje, co można zjeść za darmo i jakie są zasady?

Kupony w McDonald’s istnieją już od dawna. Oferują one możliwość obniżenia cen na wybrane produkty lub zestawy. Minusem korzystania z nich było chociażby to, że McDonald’s w pewnym sensie narzucał osobom chcącym skorzystać z promocji, to co mają dokładnie zakupić.

Tym razem znana sieć restauracji poszła z duchem czasu i wprowadziła w swojej aplikacji mobilnej nową funkcję, będącą programem lojalnościowym klientom. Stołujący się w McDonald’s będą zbierali punkty, które potem wymienią na darmowe pozycje z menu sieci.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

program lojalnościowy mcdonalds - jedzenie za darmo

„MojeM Nagrody to wyjątkowy program lojalnościowy, gdzie za każde zamówienie otrzymujesz punkty, które następnie możesz wymienić na różnego rodzaju nagrody! ”

McDonald’s startuje z programem lojalnościowym dla klientów. Punkty wymienisz na jedzenie

Kupony do McDonald’s zdobyły sporą popularność wśród klientów. Tym razem sieć poszła o krok dalej i zaoferowała nie tylko zestawy w korzystnej cenie, ale również „darmowe” jedzenie, dla częstych gości restauracji. Teraz każdy klient, który podczas wizyty w McDonald’s zeskanuje aplikację, otrzyma punkty w programie lojalnościowym.

MojeM Nagrody – Program lojalnościowy McDonald’s – Zasady

Nowy program lojalnościowy McDonald’s nazywa się MojeM Nagrody. Zasady są proste – należy posiadać aplikację, z której należy korzystać podczas zakupów. Każda wydana złotówka w McDonald’s na dowolny produkt z oferty restauracji to 10 punktów.

Dodatkowo przy pierwszym zeskanowaniu aplikacji otrzymuje się równowartość 30 PLN, czyli 300 punktów. Gdy uzbieramy odpowiednią ilość punktów, w aplikacji pojawiają się „kupony”, na które możemy wydać zebrane do tej pory środki. W związku z tym obowiązuje wartość 0,10 zł za 1 punkt. Więc jeśli kupisz coś menu za 11,99 zł, otrzymasz 120 punktów w swojej aplikacji. Suma jest zaokrąglana w górę, przy zamówieniu 8,99 zł otrzymujesz 90 punktów.

Punkty są dodawane do konta w ciągu 24 godzin od zamówienia i będą ważne przez kolejnych 365 dni od ich zdobycia.

Zbieraj punkty w McDonald’s

1. Zeskanuj kartę MojeM Nagrody przed opłaceniem zamówienia, punkty naliczą się po zeskanowaniu, kartę znajdziesz w sekcji MojeM
2. Skorzystaj z okazYEAH! lub usługi Zamów i odbierz, punkty naliczą się automatycznie
3. Proste zasady – każda złotówka to 10 punktów

Odbieraj nagrody

4. Wymieniaj uzbierane punkty na nagrody
5. Wśród nagród znajdziesz nie tylko produkty, ale i wiele więcej!

Lista nagród

W ramach programu MojeM Nagrody możesz odebrać trzy rodzaje nagród. Są to rabaty przy zakupie produktów McDonald’s, nagrody rzeczowe oraz nagrody cyfrowe. Przykładowo za 450 punktów można odebrać małą porcję frytek. Za 550 punktów jest McTost Bekon i Ser. Za 600 punktów otrzymuje się Chikkera lub Cheeseburgera, a 1800 punktów wymienisz na Big Maca. W ciągu jednego dnia możesz odebrać maksymalnie 5 nagród.

 • 450 punktów – małe frytki
 • 500 punktów – McTost Bekon i Ser
 • 600 punktów – Chikker lub Cheeseburger
 • 650 punktów – małe cappuccino
 • 700 punktów – ciastko jabłkowe lub ciacho z kawałkami czekolady lub mały shake czekoladowy
 • 750 punktów – lody z polewą
 • 900 punktów – duże cafe latte lub McFlurry z posypką lub duże frytki
 • 1000 punktów – McMuffin Farmerski
 • 1400 punktów – Kurczak McNuggets 6 sztuk
 • 1600 punktów – Kajzerka Kurczak Premium
 • 1700 punktów – McChicken
 • 1750 punktów – Kurczak McNuggets 9 sztuk lub WieśMac lub McRoyal
 • 1800 punktów – Big Mac

O McDonald’s

Firma McDonald’s została założona 15 maja 1940 roku w San Bernardino w Kalifornii. Założycielami byli bracia Dick i Mac McDonaldów. 15 kwietnia1955, Ray Kroc stworzył prawną formę dla systemu franczyzowego: McDonald’s Systems, Inc. W 1960 r. firma zmianiła nazwę na McDonald’s Corporation. McDonald’s to globalna marka. Właściciel najbardziej znanych restauracji typu fast food na całym świecie. McDonald’s posiada ponad 32 tysiące barów szybkiej obsługi w ponad 119 krajach na całym świecie.

Program lojalnościowy McDonalds info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
15
Lubię to
5
Kocham
4
Zmieszany
4
Wrr
4
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

 1. Bardzo pyszne jedzenie w Mcdonald’s

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje