Za darmo

Zostań ambasadorem marki OnlyBio – darmowe testowanie

kosmetyki za darmo od onlybio

DYSKUSJA

Marka OnlyBio zorganizowała kolejną akcję testowania swoich kosmetyków. W ramach akcji można otrzymać całkowicie za darmo kosmetyki do pielęgnacji włosów

Marka OnlyBio przygotowała do testów zestaw kosmetyków składający się z następujących produktów do włosów:

  • odżywka proteinowa OnlyBio Hair in Balance, która pomoże odbudować Twoje włosy
  • szampon do włosów rypacz OnlyBio Hair in Balance, który dokładnie oczyści skórę głowy i włosy z pozostałości po innych kosmetykach
  • odżywkę emolientow OnlyBioą Hair in Balance, która wygładzi włosy
  • olejkowe serum na zniszczone końcówki OnlyBio Hair in Balance, które zabezpieczy je przed kruszeniem i łamaniem.

Kosmetyki OnlyBio to naturalne produkty i są swoistą alternatywą dla klasycznych kosmetyków, które nie zawsze w pełni są naturalne. Klasyczne kosmetyki i środki czystości to produkty syntetyczne. Dzięki zawartości substancji chemicznych, ropopochodnych są tanie i łatwe w masowej produkcji, naśladują dowolny za- pach, spełniają wygórowane oczekiwania użytkowe i wizualne oraz można je długo przechowywać np. w skrajnych warunkach temperaturowych. Niestety jest to osiągnięte kosztem szkodliwego wpływu na organizm ludzki i środowisko, zwłaszcza w dłuższym okresie używania takich produktów. Ponadto agresywne środki chemiczne, zawarte w recepturach, trzeba stabilizować i łagodzić co pociąga za sobą konieczność rozbudowywania ilości składników. Działanie takie zwiększa liczbę czynników niebezpiecznych. Przykładowo same klasyczne kompozycje zapachowe mogą być tworzone z 3.200 substancji, a certyfikowane, naturalne tylko ze 150.

Nie wszyscy sobie uświadamiają, że być może syntetyczny produkt nie zaszkodzi natychmiast po jego użyciu, jednak zawarte w nim substancje stale odkładają się bezpośrednio w organizmie lub pośrednio przez środowisko naturalne. Przykładowo stosowane w kosmetykach i środkach czystości mikrocząsteczki z tworzyw sztucznych lub substancje chemiczne spływają przez kanalizację do rzek i dalej do mórz, a tam są zjadane i wchłaniane przez ryby, które później spożywamy.

Naturalne kosmetyki i środki czystości natomiast bazują na substancjach, do których nasz organizm dostosowywał się przez miliony lat. Ponad-to obecnie nasza wiedza naukowa pozwala w pełni świadomie wybierać, efektywnie pozyskiwać i synergicznie łączyć naturalne składniki.

Dlatego też naturalność to główny wyróżnik kosmetyków OnlyBio – przeznaczone są do kompleksowej pielęgnacji ciała i włosów dorosłych i dzieci od pierwszego dnia życia. Zostały wzbogacone w fitosterole, które w naturalny sposób ograniczają utratę wody, zabezpieczając skórę przed jej wysuszeniem. Stymulują syntezę kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność oraz chronią przed degradacją elastyny, która odpowiada za elastyczność. Funkcje poszczególnych produktów – nawilżanie, regeneracja lub hipoalergiczność – uzyskano wykorzystując właściwości różnych olejów, m.in. rzepakowego, sezamowego i słonecznikowego.

W ramach obecnej rekrutacji do testowania darmowych kosmetyków, OnlyBio rozdaje kosmetyki do włosów legendarnej serii Hair in Balance. OnlyBio Hair in Balanceo to wegańskie formuły, niesamowite zapachy i min. 98% składników pochodzenia naturalnego. Ich działanie sprawi, że Twoje zniszczone, szorstkie, puszące się włosy będą wyglądały zdrowo i lśniąco, zyskają na objętości i będą się łatwiej rozczesywać.

Pula darmowych zestawów OnlyBio to aż 6000 sztuk. Rekrutacja trwa do 27 marca 2023 r. Rekrutacja została przesunięta do 20 kwietnia 2023.

Aby wziąć udział w akcji należy przejść na dedykowaną stronę w TRND i wypełnić ankietę rekrutacyjną składającą się z pytań dot. włosów i samej marki OnlyBio. Na końcu należy podać swoje dane adresowe.

Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 6000 osób, które otrzymają darmowe zestawy kosmetyków do włosów OnlyBio. Udział w akcji jest darmowy, a organizator pokrywa wszelkie koszty udziału.

O marce OnlyBio

OnlyBio to polska marka kosmetyków. Jej właścicielem jest firma Naturella. Marka w swoim portfolio posiada produkty dla dzieci i dorosłych. Wyróżnikiem produktów OnlyBio jest fakt, że każdy z wyrobów Only Bio i Only Eco posiada przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego. Dodatkowo, każda z kategorii produktu, która ma pośredni lub bezpośredni kontakt ze skórą, posiada wersję hipoalergiczną.

Testowanie kosmetyków OnlyBio info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. lubię testować nowe rzeczy

  2. Korzystałam juz z produktów do pielęgnacji włosów marki Onlybio m.in. peelingu do skóry głowy, ale chciałabym bardziej poznać te kosmetyki. Wiem, ze gama jest szeroka. W ofercie są również kosmetyki dla dzieci i myślę, że świetnie sprawdziłyby się u mojej córeczki.

  3. nie testowałam jeszcze żadnych kosmetyków ze względu na uczulenie skórne. Mogę spróbować jeżeli produkt ja piszę jest bio

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo