Za darmo

Zostań ambasadorem Smiley i odbierz szczoteczkę lub irygator za darmo

testowanie szczoteczek smiley

DYSKUSJA

Smiley aktualnie poszukuje testerów, testerki do swojego najnowszego projektu, w którym ambasadorzy marki dzielą się wiedzą na temat higieny jamy ustnej.

W ramach kampanii ambasadorskiej Smiley poszukuje osób, które aktywnie działają na swoich kanałach w social media np. na Instagramie lub Tik Toku.

Jeśli nie słyszeliście o marce Smiley to już spieszymy z wyjaśnieniami. Smiley to polska marka produkująca szczoteczki soniczne oraz akcesoria do higieny jamy ustnej. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu tworzą unikatowe produkty stanowiące połączenie wysokiej technologii, solidnej jakości oraz dopracowanego designu. Na stronie internetowej Smiley można przeczytać, że jednym z celów firmy jest łamanie schematów nudnych, przeciętnych szczoteczek do mycia zębów. Dokonują tego dzięki innowacyjności i skuteczności produktów, które wyglądają modnie i sprawdzają się dla osób w każdym wieku. Także dzieci.

W swoim portfolio, Smiley posiada kilka ciekawych produktów jak szczoteczka Soniczna ProWhite z 5 trybami pracy, które generują nawet 96 000 drgań czy Irygator ProAqua, który może pracować przez 30 dni bez ładowania i jest szczególnie polecany dla osób z aparatem ortodontycznym.

testowanie smiley

Dołącz do grona ambasadorów marki Smiley

Aby dołączyć do ambasadorów Smiley i cieszyć się zdrowym uśmiechem wystarczy przejść na dedykowaną stronę internetową, do której link publikujemy na dole wpisu. Następnie należy wypełnić formularz, w którym wymagane jest podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, wieku, linków do profilów społecznościowych oraz wypełnienie krótkiej ankiety z pytaniami zamkniętymi.

Rekrutacja do projektu ambasadorskiego trwa do 23 lipca 2024 r. W ramach akcji każdy tester bądź testerka może otrzymać paczkę z wybranym irygatorem lub szczoteczką soniczną Smiley.

1. Wysyłasz zgłoszenie poprzez formularz na stronie internetowej
2. Dostajesz decyzję mailową i otrzymujesz paczkę z Smiley
3. Testujesz szczoteczkę lub irygator
4. Pokazujesz Smiley na swoim profilu społecznościowym

Promocja kończy się w wtorek 23 lipca, 2024 .

Rekrutacja Smiley info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
2
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo