Za darmo

Zostań Frostersem i testuj za darmo produkty Frosta

Darmowe produkty Frosta

DYSKUSJA

Trwa akcja promocyjna Frosty, w której można wziąć udział w wielkim testowaniu produktów tej firmy. Wszystko oczywiście za darmo. To kolejna edycja tego projektu.

Najczęstszym wyzwaniem w kuchni pozostaje klasyczne pytanie: Co dziś na obiad? Nowe mieszanki warzywne FRoSTY są na to odpowiedzią! Można je zjeść same albo z ulubionymi dodatkami i szybko zamienić w smaczną zapiekankę, sałatkę, zupę czy frittatę – pomysłów jest mnóstwo! Do wyboru są warzywa na patelnię: bez przypraw, z ziołami, z sosami, warzywa do piekarnika i vege bowle.

Zasady są dość proste. Wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny by mieć szansę otrzymać gratisowe mieszanki warzywne Frosta. Na 160 osób czekają darmowe zestawy z potrawami Frosta. Rekrutacja na testerów trwa do 11 marca 2024. O zakwalifikowaniu decyduje oryginalność, pomysłowość i kreatywność wpisu konkursowego.

Darmowy zestaw posiłków Frosta składa się z:

 • Danie gotowe Frosta Mexican chicken
 • Danie gotowe Frosta Kluski z warzywami i pieczarkami
 • Danie gotowe Frosta Makaron tagliatelle w sosie szpinakowym
 • Danie gotowe Frosta Asian wok
 • Danie gotowe Frosta Gyros style chicken
 • Torbę termiczną

testowanie frosta za darmo - mieszanki warzywne

Cały zestaw jest o wartości 50 PLN.

Darmowe zestawy będą dostarczane do testerów osobiście przez przedstawiciela Frosty działającego na terenie danego miasta. Darmowe zestawy Frosta będą rozdawane do 11 marca 2024.

Więcej informacji o akcji znajduje się na stronie promocji. Link bezpośredni do testowania TRND znajduje się na dole wpisu.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę projektu Frosta i kliknąć przycisk „zgłoś się”. Wówczas należy wypełnić krótką ankietę o swoich nawykach żywieniowych oraz podać także swoją aktywność na Instagramie i Tik Toku. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrani testerzy, którzy otrzymają darmowe zestawy dań gotowych Frosta.

O marce Frosta

FRoSTA sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w 1998 roku, jako dystrybutor żywności mrożonej produkowanej przez FRoSTA AG. W 1999 roku FRoSTA zakupiła zakład produkcyjny w Bydgoszczy i rozpoczęła produkcję konfekcjonowanych produktów rybnych pod własną marką. Obecnie fabryka w Polsce stanowi jeden z filarów produkcji FRoSTY AG, a wytwarzane w Polsce produkty oferowane są nie tylko na polskim rynku, ale również eksportowane do Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Francji, Łotwy, Niemiec, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz na Litwę i Ukrainę. Obecnie we FRoSTA Polska pracuje ponad 500 osób i posiada w swojej ofercie: ryby, warzywa, dania gotowe, owoce morza, produkty z kurczaka. W ofercie znajdują się także sery panierowane, ciasto francuskie oraz zioła. Kilka lat temu FRoSTA wprowadziła politykę 100% naturalnego smaku i jako pierwsza firma w Polsce usunęła za wszystkich swoich produktów wzmacniacze smaku, barwniki i aromaty, udowadniając tym samym, że produkcja mrożonej żywności nie wymaga stosowania substancji dodatkowych.

Darmowe zestawy Frosta - szczegóły info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

10 Komentarze

 1. Z mila checia spróbuję Produkty frosta ;)moje dzieci również

 2. Z wielką przyjemnością skorzystam z przetestowania wyrobu Frosta lubię oryginalność dobry smak i coś wyjątkowego nieskazitelnie polecę innym ludziom z zachwytem lubię się wymieniać z postrzezeniami z innymi

 3. wyroby Frosta sa bardzo smaczne wiem ze swojego doświadczenia moje dzieci bardzo kochaja paluszki rybne

 4. Według mnie,produkty frosta są najsmaczniejszymi produktami w swej kategorii na rynku.Pozdrawiam :-)

 5. frostajest smaczna ale droga

 6. „Cały zestaw jest o wartości 82,25 PLN”
  Wg regulaminu 22 zł.

 7. jeszcze nigdy nie próbowałam frosty a chętnie spróbuję

 8. Bardzo lubimy warzywa na patelnię zwłaszcza moja córeczka i mąż pozdrawiamy

 9. Wysłałam zgłoszenie, kiedy ewent d
  owiem się czy zostałam zakwalifikowana?

  1. @Anna przyślą mail po zakończeniu rekrutacji z wynikiem (jeśli negatywna decyzja to również zostaniesz poinformowana).

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo