Za darmo

Zostań Testerem Marzeń w Katalogu Marzeń

darmowe testowanie z katalog marzeń - rekrutacja testerów

DYSKUSJA

Wystartował kolejny, już 4 etap rekrutacji testerów, którzy mają odwagę marzyć i chęć przetestowania jednej atrakcji z Katalogu Marzeń.

Pragniesz realizować swoje największe marzenia? Niejednokrotnie myślałeś lub myślałaś o tym, aby sprawdzić jak wygląda lot paralotnią czy skok ze spadochronem? Chcesz nauczyć się robić sushi, albo przejechać się Monster Truckiem? To ta okazja jest dla ciebie. Dzięki niej możesz zostać Testerem Marzeń i rozpocząć przygodę swego życia.

Długie godziny na Uczelni, zdobywanie wiedzy, rozwijanie kariery… i nagle okazuje się, że doba staje się za krótka na dodatkowe aktywności, a jeszcze chcemy spotkać się z rodziną czy znajomymi. Na realizacje marzeń często brakuje nam czasu – odkładamy je na boczne tory. I właśnie tu pojawia się Katalog Marzeń – organizator akcji Chcę To Przeżyć, która adresowana jest do wszystkich osób, które pragną zrealizować swoje marzenia, ale do tej pory nie miały ku temu dobrej okazji. Teraz taka szansa jest na wyciągnięcie ręki. Możliwość zostania Testerem Marzeń będzie miał każdy, kto w czerwcu przystąpi do projektu.

Akcja #chcętoprzeżyć składa się z 3 etapów i Finału. Obecnie trwa faza zgłoszeń do programu. Do pierwszego etapu, spośród wszystkich chętnych, zostanie wybranych 100 Marzycieli. Każdy z wybrańców będzie mógł zrealizować jedną z kilku zaproponowanych w programie atrakcji w Warszawie. Do wyboru będą: gokarty, off road, driftowa przygoda, możliwość wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości, Dream Jump czy wakeboarding.

Na kolejnych etapach na uczestników czekać będzie lot motoparalotnią, lot w aerotunelu, flyboard, jazda Monster Truckiem, kurs sushi czy degustacja piwa. W wielkim finale znajdzie się z kolei coś dla naprawdę odważnych, czyli m.in. skok spadochronowy i lot balonem.

Jak można się zgłosić do projektu i zostać Testerem Marzeń?

Wystarczy wejść na dedykowaną stronę i zostawić swój adres email. W odpowiedzi otrzymamy link do formularza rejestracyjnego, w którym trzeba będzie podać linki do swoich kanałów społecznościowych, z których korzystamy. To może być Facebook, Instagram, Wykop, Youtube czy Snapchat. Dodatkowo można podać adres www bloga czy strony internetowej.

Rekrutacja testerów trwa do 16 kwietnia 2021 i spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 600 osób, które będą zaproszeni do pierwszego etapu akcji. Szczegóły realizacji będą natomiast ustalane indywidualnie z każdym z wybranych testerów. Najlepszy tester otrzyma darmowy roczny abonament do Katalogu Marzeń o łącznej wartości 2 400 złotych.

Testowanie z Katalog Marzeń info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

  1. Od jakiego wieku można się zgłaszać?

    1. Trzeba mieś ukończone 18 lat :)

  2. Testowanie jest najlepszą rzeczą dla czego bo kasa jest w portfelu a testujesz w ramach wypuszczenia produktu na rynek. potem jest możliwość kontynuacji zakupu tego produktu jeśli się podoba

  3. Testowanie produktów jest świetne! Możemy dowiedzieć się czy warto kupić testowany produkt oraz poinformować innym klientów czy warto zakupić testowany produkt.Testowanie produktów jest to jedna z najlepszych opcji ponieważ jeśli dany produkt nam się spodoba zakupimy go następnym razem.

  4. Ta witryna jest nieosiągalna :(

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo