Za darmo

Zostań testerem słodyczy Candy King

testowanie słodyczy candy king

DYSKUSJA

Candy King to jeden z najbardziej znanych producentów słodyczy. Sprzedaje swoje produkty w charakterystycznych pojemnikach do samodzielnego nasypywania słodyczy w największych sieciach marketów np. w Tesco.

Regularnie poszukują na swojej stronie internetowej (link na dole wpisu) testerów słodyczy. Aby nim zostać wystarczy wypełnić krótki formularz, w którym należy podać podstawowe dane oraz rodzaj ulubionych słodyczy.

Obecnie zbieramy uczestników panelu smakowego, z którymi będziemy się kontaktować w przyszłości i pytać co myślą o nowościach Candyking.

Bycie testerem słodyczy Candy King nie wiąże się z żadnymi kosztami, słodycze z panelu smakowego wysyłane są za darmo, do wybranych osób.

O firmie Candy King

Candy King firma pochodząca ze Szwecji. Została założona w 1984 roku przez Christera Forsmana. Swoje słodycze sprzedaje na całym świecie i ma w swoim asortymencie ponad 500 różnych odmian słodyczy. Ich sposób na biznes, to sprzedaż słodyczy na wagę w popularnych sieciach marketów np. Tesco, Piotr i Paweł itd. Niestety w Polsce wybór jest znacznie ograniczony. Rodzajów słodyczy jest znacznie mniej niż zagranicą. Na przykład w Wielkiej Brytanii są sklepy ze słodyczami Candy King, których stoiska mają kilka metrów długości.

Zostań testerem słodyczy Candy King info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

7 Komentarze

  1. chce testować

  2. chciała bym przetestować razem z dziecmi i rodzina czy jest to możliwe ;)

  3. Bymchciala testować

  4. Chciałabym przetestować z rodzinką
    Czy to jest możliwe. Pozdrawiam

    1. Chciałbym przetestować wasze produkty

  5. Chce testowac

  6. Chce testować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo