Za darmo

Zostań testerką suplementów diety i odbierz Pakę Natury za darmo

testowanie suplementów diety paka-natury

DYSKUSJA

Paka Natury zorganizowało akcję, w której można otrzymać suplementy diety za darmo. Jak je zdobyć?

Paka Natury to producent naturalnych suplementów diety. Ich produkty opracowane są z certyfikowanych składników przebadanych laboratoryjnie bez zbędnych ulepszaczy. Paka Natury działa na polskim rynku od ponad 10 lat. W swoim portfolio produktów posiada suplementy diety przeznaczone do wsparcia włosów, skóry, libido, układu moczowego, układu odpornościowego, układu nerwowego, pokarmowego. W ofercie znajdują się także suplementy na odchudzanie czy detoks.

Obecnie do 20 maja 2024 trwa rekrutacja do testowania zorganizowanego przez Paka Natury „Paka Na Testy”. Osoby, którym uda się zakwalifikować otrzymają darmową paczkę z suplementami diety z oferty sklepu.

Pula darmowych zestawów suplementów diety nie została określona w regulaminie.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Link do formularza tradycyjnie publikujemy na końcu wpisu. Formularz wymaga podania podstawowych danych jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Należy także wskazać wielkość miasta oraz podać linki do swoich profili w mediach społecznościowych: Tik Tok oraz Instagram.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń Paka Natury wybierze testerów / testerki które otrzymają darmowe zestawy suplementów diety.

 

Promocja kończy się w poniedziałek 20 maja, 2024 .

Testowanie Paka Natury info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo