Za darmo

Zrób zakupy w Carrefour i odbierz 3 puszki Schweppes za darmo

darmowe napoje schweppes

DYSKUSJA

W Carrefour kolejna promocja na darmowy napój w puszce. Jakiś czas temu informowaliśmy o świetnej okazji na zdobycie Mirindy Zero oraz Pepsi Max za free. Tym razem szansa na otrzymanie Schweppes za przysłowiowego grosza.

Schweppes to wyjątkowa marka napojów gazowanych z unikalnym rodowodem. Schweppes założony został w 1783 roku, gdy niemiecki zegarmistrz i jubiler Johann Jacob Schweppe opracował metodę nasycania napojów dwutlenkiem węgla. Obecnie właścicielem marki Schweppes jest Dr Pepper Snapple. Sama marka słynie z produkcji różnorodnych toników i napojów gazowanych o wyjątkowym smaku. Napoje Schweppes świetnie sprawdzają się pite solo lub jako baza do przygotowania różnego rodzaju drinków.

Schweppes od Carrefour gratis

Jeśli chodzi o samą promocję to jest ona bardzo prosta. Nie trzeba aktywować żadnych kuponów. Obwarowana jest jedynie koniecznością zrobienia zakupów w odpowiedniej kwocie. Ale chyba po to przychodzi się do sklepu spożywczego lub marketu?

Stoisko Schweppes w Carrefour

Stoisko Schweppes w Carrefour

Aby otrzymać 3 darmowe puszki napoju Schweppes należy zrobić zakupy w Carrefourze za minimum 100 PLN. Przy obecnych cenach, inflacji to ten warunek można bardzo łatwo spełnić przy okazji normalnych zakupów. Wówczas z półki sklepowej lub odpowiednio oznaczonego w markecie stoiska można wziąć 3 puszki napoju gazowanego w puszce Schweppes o pojemności 0,33 ml.

Schweppes dostępny jest w 2 wariantach:

  • Schweppes Mojito 0,33 ml
  • Schweppes Citrus Mix 0,33 ml

Jeśli kupujący spełni warunek minimalnej wartości zamówienia (100 PLN) to wartość napojów zostanie zmniejszona przy kasie do 0,01 grosza za puszkę.

Promocja w przypadku mojego marketu Carrefour trwa do 4 maja 2024 r.

Podczas swoich zakupów wybrałem puszki napoju Schweppes o smaku Citrus Mix.

schweppes puszka za 1 grosz

Odebrane puszki Schweppes za 1 grosz w Carrefour

O Carrefour

Pierwszy supermarket należący do rodzin Marcela Fourniera i Louisa Defforeya otwarto w Annecy we Francji w 1960 roku. Od powstania Carrefour w 1959 roku hipermarkety stanowią specjalizację sieci i jej znak rozpoznawczy na wszystkich rynkach. Hipermarkety Carrefour Polska oferują pod jednym dachem, w sprzedaży samoobsługowej, artykuły spożywcze, przemysłowe oraz usługi.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
3
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo