PromocjeZa darmo

„Zwalniaj przy szkołach” – akcja Orlen z darmowymi hot dogami i kawą

darmowa kawa na orlen stop cafe

Pamiętacie akcję z darmową nawigację NaviExpert od Link4, gdzie można było zbierać punkty za płynną jazdę? Z podobną akcją wystartował Orlen, w której można odebrać darmowe kawy i hot dogi.

Na czym właściwie polega akcja „Nagradzamy bezpiecznych”? Orlen wraz z Yanosikiem objął 1000 szkół w całej Polsce programem „Zwalniaj przy szkołach”. Jeżdżąc przy nich zgodnie z przepisami można odebrać dodatkowe 1000 pkt. w programie lojalnościowym Vitay.

1000 pkt. jest w zupełności wystarczające by odebrać darmową kawę o pojemności 210 ml czy hotdoga w wersji standard (normalna wielkość).

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby otrzymać darmowego hot doga lub kawę w Stop Cafe na stacji benzynowej Orlen wystarczy zwolnić przy szkole 3 razy. W celu dołączenia do promocji należy włączyć podczas jazdy w telefonie aplikację Yanosik. Jeśli będziemy przestrzegać przepisów zgodnie z regulaminem promocji, na karcie Vitay pojawi się kupon na 1000 punktów uprawniający do odebrania gratisa.

Lista szkół objętych programem „Zwalniaj przy szkołach”, w których można zdobyć punkty znajduje się na stronie promocji.

Uwaga: Każdego dnia zaliczony może zostać maksymalnie jeden poprawny przejazd. Za poprawny przejazd uznaje się taki, którego prędkość nie przekracza ograniczeń prędkości dla danego Odcinka Trasy, wynikających z przepisów prawa powszechnie obowiązującego.

Uwaga 2: Promocja Orlenu i Yanosika trwa do 13 listopada 2016 r.

Darmowy hot dog / kawa - szczegóły akcji info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Bardzo dobry pomysł, ale nie zauważyłem w aplikacji żadnego komunikatu informującego o „zaliczeniu” przejazdu.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje