Cashback

Zwrot 50 PLN za zakup zabawek Hape [promocja cash back]

promocja cash back na zabawki hape

DYSKUSJA

Hape rozpoczął przed Świętami promocję na swoje wyjątkowe zabawki. Za spełnienie warunków promocji można otrzymać zwrot w wysokości 50 PLN. To kolejna promocja z zabawkami – wcześniej informowaliśmy o promocji cash back Trefl oraz Vtech.

Zabawki Hape to coś więcej niż zabawki. Zabawki Hape odpowiadają filozofii marki: Love Play Learn. To bezpieczne zabawki tworzone z miłością, aby zapewnić maluchom szczęśliwe dzieciństwo. Są oryginalne, intuicyjne oraz kreatywne, dzięki czemu inspirują do zabawy, nauki i odkrywania świata, w którym żyjemy.

Hape uważa, że chęć do zabawy jest w DNA każdego dziecka i ich zadaniem jest po prostu obudzić ją i poprowadzić delikatnie. Zabawki Hape są tworzone aby inspirować, uczyć i pokazywać dzieciom świat, w którym żyjemy.

Promocja cash back na zabawki Hape trwa do 24 grudnia 2023 r. lub do wyczerpania puli dostępnych zwrotów. Pula zwrotów wynosi tym razem 1205 sztuk.

Aby wziąć udział w promocji należy zakupić w sklepie dowolną zabawkę Hape za minimum 99 PLN. Następnie należy zachować dowód zakupu i zarejestrować go na dedykowanej stronie promocji Hape. W formularzu należy podać dane adresowe, numer telefonu, adres e-mail, numer rachunku bankowego na który ma być zrealizowany zwrot oraz dołączyć skan lub zdjęcie dowodu zakupu zabawki Hape. Po weryfikacji zwrot 50 PLN zostanie przesłany na wskazany rachunek bankowy.

O firmie Hape

Hape jest niemiecką marką zabawek istniejącą na rynku od 1986 roku. Założycielem firmy jest Peter Handstein, który dorastał w małym miasteczku w środkowych Niemczech. Peter od dziecka wykazywał zamiłowania do natury, a po osiągnięciu pełnoletniości zatrudnił się w firmie produkującej zabawki dla przedszkolaków. Zdobyte doświadczenie skłoniło Petera do założenia Hape Kindergarten Supply wraz siostrą i przyjacielem. Firma oferuje szeroką gamę zabawek, w tym drewniane klocki, układanki, puzzle, kolejki, samochodziki, lalki oraz zestawy do eksperymentów. Zabawki Hape są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, od niemowląt po dzieci starsze.

Cash back Hape info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback

free samples Cashback

Zdobycze 2022

Wracamy z regularnym podsumowaniem aktualnych i byłych zdobyczy. Nadrabiając zaległości stworzyliśmy zestawienie zdobytych próbek i ...