Promocje

Zwrot za zakup Fairy Paltinum [promocja cash back]

próbki za darmo Fairy Lemon - płyn do zmywania

DYSKUSJA

Everyday od sierpnia wystartowało z nową sekcją w swoim serwisie, w której zamiast zamawiania darmowych próbek, można pobrać kupony umożliwiające otrzymanie zwrotów za zakupy określonych produktów.

Jednym z takich produktów, które można zakupić i otrzymać zwrot (niestety nie jest to zwrot 100% kwoty, a w najlepszym przypadku 50%) jest marka Fairy.

W promocji biorą udział następujące produkty:

  • Kapsułki do zmywarki Fairy Paltinum Plus All in One – zwrot 10 PLN
  • Płyn do zmywania Fairy Paltinum – zwrot 1 PLN
  • Płyn do zmywania Fairy Pure & Clean – zwrot 1 PLN
  • Płyn do zmywania Fairy Extra Hygene – zwrot 1 PLN

W ramach akcji promocyjnej Fairy zwraca maksymalnie 10 PLN za zakupów kapsułek do zmywarki. Natomiast za zakup płynu do zmywania Fairy można liczyć na maksymalny zwrot w wysokości 1 PLN. Więc raczej jest to promocja, w której warto wziąć udział tylko i wyłącznie jeśli akurat planowaliśmy zakup tych konkretnych środków czystości.

Aby skorzystać z promocji i odebrać zwrot za zakup należy zalogować się w serwisie EverydayMe i przejść na dedykowaną podstronę (link bezpośredni na dole wpisu) oraz wybrać produkt, który nas interesuje. Należy dodać kupon do koszyk i go zrealizować. Po zakupie należy przesłać paragon używając swojego telefonu komórkowego i poczekać na jego potwierdzenie. Zwrot zostanie przekazany na konto bankowe podane w formularzu.

Szczegółowa instrukcja zostałą zaprezentowana na filmie:

Z promocji można skorzystać do 15 września 2019 r. Zakupu można dokonać w dowolnym sklepie.

O marce Fairy

Fairy to jedna z topowych marek dla gospodarstwa domowego firmy Procter & Gamble. W ofercie Fairy, oprócz płynów do zmywania znajdują się także kapsułki i tabletki do zmywarek, pozwalające nie tylko domyć naczynia na błysk, ale także utrzymywać w czystości urządzenie.

Odbierz zwrot za Fairy info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Powinno być Platinum.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje