Promocje

Darmowa karta płatnicza + bonus 50 PLN od Revolut

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

DYSKUSJA

Revolut przebojem wszedł na rynek jako innowacyjna usługa do płatności, przelewów, transferów pieniężnych i nie tylko. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem społeczności Revolut, to jest szansa na dołączenie z dodatkowym bonusem – darmową kartą płatniczą i 50 PLN premii na start.

Warto wspomnieć, że Revolut został uruchomiony w lipcu 2015 roku i przebojem zdobył popularność, pokazując innym bankom jakie powinno być podejście do Klienta i w jakim nowoczesnym standardzie powinno oferować się usługi płatnicze.

Niedawno Revolut informował z dumą, że przekroczyli na 500 000 użytkowników w Polsce. To bardzo dobry wynik jak na zagraniczną usługę. Co jest zatem takiego, że Revoluta pokochali Polacy?

zalety konta revolut

Jak nie od dziś wiadomo, Polscy uwielbiają zakupy za granicą np. przez Amazon, Aliexpress, Banggood czy Gearbest. Świetnie także spełnia się także w przypadku częstych wyjazdów zagranicznych, rezerwacji hoteli na Booking, wypłat z bankomatów obcej waluty. Aby takie zakupy jeszcze bardziej się opłacały warto płacić bezpośrednio w obcej walucie jak USD czy EUR. Ba! Ważne by nie płacić korzystając z oficjalnych przeliczników i spreadów bankowych. Są one po prostu dziadowskie i złodziejskie.

Przykładowo przy normalnej płatności walutowej polską kartą kredytową lub debetową Visa lub Mastercard przeliczy walutę z EUR na PLN po dość zawyżonym kursie. A dodatkowo doliczy dodatkową opłatę manipulacyjną. To samo tyczy się w przypadku wypłat obcej waluty w bankomatach za granicą. Nie dość że zostaniemy obciążeni dodatkową opłatą za samą wypłatę, to bank dodatkowo przeliczy nas bo dość niekorzystnym kursie walutowym. Jednym słowem bez żadnych prowizji, ukrytych opłat oraz kosztów przewalutowania, na które można się natknąć podczas korzystania zagranicą ze standardowych kart płatniczych.

Zobacz także: 20 PLN na start od PayPo. Kupuj i płać za 30 dni bez odsetek.

Z pomocą dla takich i innych sytuacji przychodzi Revolut, który jest mistrzem w płatnościach zagranicznych. W ten sposób klienci mogą korzystać z ponad 100 walut. W usłudze można też otworzyć darmowe konto mobilne, by trzymać na nim środki w 25 walutach oraz korzystać też z bezpłatnych przelewów międzynarodowych.

Nie dość, że w samym Revolut można mieć kilkanaście subkont różnych par walutowych, to równie dobrze wystarczy trzymać swoje środki w złotówkach, a Revolut podczas płatności zagranicznej samodzielnie na potrzeby transakcji przewalutuje odpowiednią kwotę i przekaże drugiej stronie. Samo przewalutowanie jest na możliwie najlepszych warunkach. I to jest właśnie główna zaleta. Bo często kurs wymiany jest o wiele lepszy niż kantorach stacjonarnych i porównywalny do kursów w kantorach internetowych.

karta revolut za darmo

Warto jednak zwrócić uwagę, że są pewne ograniczenia:

 • Wszystkie operacje z użyciem tajlandzkich batów oraz ukraińskich hrywien realizowane są po kursie z dodatkową 1-procentową marżą.
 • W weekendy transakcje z użyciem głównych walut (USD, GBP, EUR, AUD, CAD, NZD, CHF, JPY, SEK, HKD, NOK, SGD, DKK, PLN, CZK) realizowane są po kursie z piątku powiększonym o 0,5-procentową marżę (dlatego jeśli planujemy zakupy lub urlop zagraniczny, warto z wyprzedzeniem wymienić w aplikacji walutę na określone subkonto walutowe).
 • W weekendy transakcje z użyciem pozostałych walut przeliczane są po kursie z piątku powiększonym o 1% marżę. Dla UAH i THB oznacza to, że łącznie „narzut” wynosi 2%.

Ile kosztuje korzystanie z Revolut?

W podstawowym zakresie kosztuje tyle co nic czyli 0 PLN. Warunki są proste jak budowa cena i już w planie darmowym – standard otrzymuje bezpłatnie:

Wypłaty z bankomatów – są darmowe tylko do kwoty 200 euro, 200 dolarów, 800 złotych lub ekwiwalentu w lokalnej walucie miesięcznie. Dwukrotnie wyższe limity przysługują użytkownikom wersji Premium (płatnej). Po przekroczeniu progu Revolut nalicza prowizję w wysokości 2% wypłaconej kwoty.

Wymiana walut – jest bez prowizji do kwoty 5000 GBP, 6000 EUR, 20000 PLN lub ekwiwalentu w lokalnej walucie miesięcznie. Limity są zniesione dla użytkowników wersji Premium.

Doładowania konta – bezpłatnie można zasilić swoje konto w Revolut do kwoty 400 000 złotych rocznie. Można robić to zwykłym przelewem lub najszybszą metodą – z innej karty płatniczej np. kredytowej.

Przelewy ekspresowe – od 2023 roku Revolut wprowadził darmowe przelewy natychmiastowe Express Elixir bez żadnych ograniczeń. Księgowanie przelewu następuje niemal w czasie rzeczywistym bez zbędnej zwłoki.

Darmowy plan Revolut ma następujące limity, ale w 90% sytuacji są one wystarczające:

bebiko darmowe gadżety
 • Wypłaty z bankomatów są darmowe do kwoty 200 euro, 200 dolarów, 800 złotych lub równowartości w lokalnej walucie miesięcznie. Później Revolut nalicza prowizję w wysokości 2 proc. wypłacanej kwoty.
 • Limitami ograniczono także bezpłatną wymianę walut. Prowizji nie zapłacimy do 5 tys. funtów brytyjskich, 6 tys. euro, 20 tys. złotych lub odpowiednika w lokalnej walucie miesięcznie. Limity jednak mogą się zmieniać w zależności od tego ile wpłacamy na swoje konto, jak dużo wydajemy i czy mamy zweryfikowane konto. Stan wykorzystania limitu można śledzić w aplikacji mobilnej.

Karta Revolut za darmo 2022 i 50 PLN na start – jak zdobyć, gdzie zamówić i na czym polega promocja? Do kiedy można zamówić za darmo kartę Revolut? Jak otrzymać za darmo 50 PLN na początek. Sprawdzamy najważniejsze informacje o akcji serwisu w Polsce.

Karta Revolut za darmo i darmowe 50PLN na start – jak wziąć udział w promocji?

Aby otrzymać kartę Revolut za darmo w 2022 roku, w pierwszej kolejności należy przejść na dedykowaną stronę internetową promocji, podać swój numer telefonu i pobrać aplikację ze sklepu Google Play lub Apple iStore. Następnie należy przejść proces podstawowej konfiguracji i wprowadzić swoje dane uzupełniając formularz. Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe, a korzystanie z niej bardzo intuicyjne.
Wszelkie formalności podczas zakładania konta w Revolut są bardzo proste i podstawowe. Trzeba jednak przygotować się na zrobienie zdjęcia dowodu tożsamości (Revolut musi wiedzieć, że my to my). Nie ma obaw o bezpieczeństwo. Wszelkie dokumenty przesyłane są tylko na potrzeby weryfikacji tożsamości i nie są przechowywane po jej zakończeniu. Oceniane są ręcznie przez pracowników banku z zachowaniem wszelkich wyśrubowanych zasad bezpieczeństwa (Revolut jest bankiem i musi spełniać określone normy dla podmiotów działających w Unii Europejskiej).

Po złożeniu zamówienia karty zazwyczaj są wysyłane w następnym dniu roboczym. Tak szybko jak to możliwe. Za koszty wysyłki i produkcji karty klient nie ponosi żadnych kosztów. Standardowy czas dostarczenia karty wynosi obecnie do 9 dni roboczych. Karta przychodzi w dyskretnej kopercie zapakowana w eleganckie etui (wielki plus za to).

Co ważne, każdy nowy Klient, którzy skorzysta ze specjalnego odnośnika i założy przez niego konto, otrzyma nie tylko karę Revolut Visa za free. Może także liczyć na dodatkowe 50 PLN w prezencie (plan darmowy – standard). Jeśli kogoś stać lub ma na to ochotę, może skorzystać z bardziej zaawansowanych planów: PREMIUM (29,99 PLN na miesiąc) i METAL (49,99 PLN na miesiąc). Ale do skorzystania z promocji i spełnienia warunków oferty wystarczy wybrać program STANDARD za 0 PLN.

Uwaga: Można otrzymać swoją pierwszą kartę bezpłatnie tylko pod warunkiem, że nie jest się już zarejestrowanym w Revolut. W celu weryfikacji Rewolut wymaga od klientów zasilenia konto dowolną kwotą przed zamówieniem darmowej karty. Kwota ta nie jest opłatą za kartę i można ją wydać natychmiast, korzystając z karty Revolut, lub przelać z powrotem na rachunek bankowy, z którego zasilono konto Revolut.

Revolut Rewards – korzystaj i zarabiaj

Revolut Rewards to wyjątkowy program rabatowy skierowany do użytkowników z 11 krajów, w tym Polski. Program ten oferuje zniżki i korzyści zarówno dla osób subskrybujących plany Plus, Premium, Metal, jak i dla tych, którzy korzystają z darmowych funkcji i limitów planu Standard. Dzięki temu, wszyscy użytkownicy Revoluta mogą oszczędzać podczas swoich zakupów.

Korzystanie z Revolut Rewards jest proste i oferuje trzy sposoby na oszczędzanie:

Planowe zniżki: Osoby subskrybujące płatne plany Plus, Premium i Metal, Ultra otrzymują dostęp do specjalnych zniżek i promocji u wybranych partnerów handlowych, co pozwala im cieszyć się różnorodnymi rabatami podczas zakupów.

Dostępne rabaty dla planu Standard: Nawet użytkownicy planu Standard, którzy korzystają z darmowych funkcji Revoluta, mają możliwość skorzystania z dostępnych ofert rabatowych w wybranych sklepach i usługach, co daje im szansę na zaoszczędzenie podczas codziennych zakupów.

Cash back: Zwroty gotówki (cashback) zostaną przypisane na twoje konto zazwyczaj w ciągu 14 dni, co stanowi wyjątkowo szybki termin w porównaniu z innymi konkurencyjnymi usługami (wiele platform wymaga nawet 90 czy 120 dni cierpliwości). Oczywiście, czas ten może się różnić w zależności od warunków danej oferty. Jeśli jednak po upływie wskazanego czasu nie zobaczysz zwrotu na swoim koncie, warto skontaktować się z obsługą klienta. Pamiętaj, że aby otrzymać zwroty i rabaty, płatność musi zostać dokonana kartą Revolut.

Dzięki Revolut Rewards każdy użytkownik ma szansę na jeszcze większe oszczędności i korzyści podczas zakupów, niezależnie od tego, czy wybierają płatne plany, czy też pozostają przy darmowych funkcjach planu Standard. To dodatkowy powód, dla którego coraz więcej osób korzysta z tej platformy finansowej, by zyskać więcej za swoje pieniądze.

ODBIERZ BONUS Darmowa karta i bonus 50 PLN – krok po kroku

1. Przejdź na stronę internetową Revolut i podaj w odpowiednim polu swój numer telefonu.

Uwaga: Jeśli wejdziecie bezpośrednio na stronę Revolut lub zarejestrujecie się z innego linku też będziecie mogli założyć konto, ale nie będzie obejmować Was promocja bezpłatnej wysyłki i produkcji karty.

2. Na wskazany numer telefonu otrzymasz bezpłatną wiadomość z instrukcją pobrania aplikacji.

darmowe-probki-bebilon

3. Po zainstalowaniu aplikacji należy wygenerować kod potwierdzający. Zostanie on przesłany SMS. Kod powinien zostać wprowadzony automatycznie po otrzymaniu wiadomości.

4. Należy utworzyć kod zabezpieczający (6 cyfr). W przyszłości będzie można logować się do aplikacji czytnikiem linii papilarnych.

5. Aplikacja poprosi o uzupełnienie swoich danych osobowych, takich jak imię, nazwisko oraz data urodzenia. Następnie należy podać dokładny adres domowy. A także e-mail.

Uwaga: nie pomylcie się przy podawaniu imienia i nazwiska, bo dane te będą widnieć na karcie jako posiadacz.

6. Zasil konto kwotą. Najszybszym sposobem jest podpięcie do konta swojej własnej karty lub skorzystanie z kart podpiętych pod Google Pay. W celu doładowania konta należy podać numer swojej karty oraz kod CVV (trzy cyfry znajdujące się na odwrocie karty). W przypadku większości kart zabezpieczonych 3-D Secure, dostaniemy od naszego banku SMS z kodem, który będzie potrzebny, aby zatwierdzić transakcję.

7. Zamów kartę Revolut (dostępne są 2 rodzaje – karta wirtualna i fizyczna – plastikowa. Interesuje nas ta druga – fizyczna). W wersji standardowej będzie darmowa (niebiesko-fioletowy wzór karty VISA lub MasterCard (w zależności od dostępności). Zostanie dostarczona w ok. 7-10 dni. roboczych. Wybierz opcję standardowej dostawy – jeśli zarejestrowałeś się z linku, dostawa będzie bezpłatna.

8. Dokonaj minimum 3 transakcji zamówioną kartą lub kartą wirtualną (wiele osób popełnia błąd i czeka na fizyczną i nie zdąży wykonać wymaganych 3 transakcji za minimum 15 PLN. W związku z czym nie zdąży „załapać się” na bonus). Na kartę fizyczną czeka się trochę czasu, kartę wirtualną mamy do dyspozycji praktycznie od zaraz, więc szybciej jest spełnić warunki promocji (minimum 3 transakcje).

9. Warto zweryfikować konto Revolut w aplikacji poprzez bezpieczne przesłanie 2 dokumentów tożsamości i selfie. Wówczas limity transakcyjne zostaną diametralnie zwiększone (nawet do 20 000 PLN), a wy będziecie mogli w pełni korzystać ze wszystkich możliwości i funkcjonalności Revolut. Będzie też można korzystać w pełni z zamówionej karty. Można weryfikować na podstawie następujących dokumentów: Passport – paszport, Driver’s License – prawo jazdy, National Identity Card – dowód osobisty, Residence Permit Card – karta stałego pobytu.

10. Na końcu otrzymuje się informacje, że profil jest sprawdzany (zajmuje to maksymalnie kilka godzin).

Promocja w obecnym kształcie ważna jest do odwołania r.

Darmowe 90 dni planu Premium

3 miesięczny plan Premium w Revolut za darmo to korzyść o wartości ponad 90 PLN. Akurat z tej promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy Revoluta.

Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnego Planu Premium przez 3 miesiące, musisz aktywować tę ofertę w aplikacji w ciągu 72 godzin od momentu otwarcia konta. Aby to zrobić, przejdź do szczegółów swojego konta (znajdziesz ikonę z Twoimi inicjałami lub zdjęciem) i kliknij na opcję „Zmień plan”. Tam powinna pojawić się informacja o 3-miesięcznym okresie promocyjnym, który możesz wykorzystać.

Darmowa dodatkowa karta jednorazowa

Rewolut pod koniec marca 2021 wprowadził dodatkową darmową kartę wirtualną jednorazową, dzięki której można zabezpieczyć dodatkowo swoje transakcje. Po każdej transakcji numer karty zmienia się, dzięki temu nawet jeśli przestępca wejdzie w posiadanie numeru karty, nie wykorzysta go w celu oszustwa. Taki rodzaj karty może się również przydać przy aktywacji abonamentów i subskrypcji testowych. Nie trzeba wówczas pamiętać o tym, by w odpowiednim czasie odpiąć / zdezaktywować usługę. Po prostu, w momencie gdy usługodawca np. Netflix, Spotify, Tidal, Allegro Smart nie będą mogli pobrać kwoty za następny miesiąc subskrypcji, sami anulują dostęp.

Aby otrzymać darmową kartę jednorazową należy:

1. Przejdź do karty „Karty” w aplikacji
2. Stuknij „+” w prawym górnym rogu
3. Wybierz „Wirtualny” na ekranie „Dodaj nową kartę”
4. W przypadku karty jednorazowej przesuń palcem w prawo do opcji „Jednorazowa karta wirtualna” i dotknij różowego przycisku, aby uzyskać pierwszą kartę

Karta jest w pełni darmowa i bez dodatkowych warunków. Wcześniej można było posiadać w abonamencie darmowym wyłącznie 1 kartę wirtualną. Dzięki promocji można dodać dodatkową za free.

Odbierz darmową kartę i bonus 50 PLN info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
3
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

49 Komentarze

 1. link na 33 zł od Revolut. Ważne do 20 listopada 2019

 2. Poszło, u innych do 13.11 i już nie działał.

 3. czy promocja 33 zeta jeszcze działa?

  1. @Robek na ten moment nie.

 4. Też dostałem link do nowej promocji REVOLUT 15 zł z darmową kartą, zapraszam do rejestracji

 5. polecam. działa. dostałem darmową kartę.

 6. Dostałam zaproszenie do założenia konta i darmowej karty revokut, zrobiłam wszystko po kolei klikając w link z zaproszenia. Na końcu mam wybrać opcję dostawy- automatycznie mam wy rana dostawę expresowa bezpłatna ale na dole mam tylko przyciski uaktualnij a dopiero jak wybieram opcje z dostawą płatna to pojawia się przycisk opłaca dostawę- więc jak to jest z tą darmowa dostawą karty?

  1. @Aldona a jak wybierzesz uaktualnij to co się dzieje? Jeśli jest bezpłatna dostawa, a taka być powinna to powinnaś z niej skorzystać i wówczas nie będzie cię kierować do opłacania dostawy.

 7. Ile tżeba czekać na kartę

  1. @Jan na bieżąco wysyłają. Do 1 tygodnia.

 8. Zrobiłam wczoraj
  Kiedy naliczy się bonus ?

 9. Po przejściu na stronę promocji wyświetla się komunikat tylko o darmowej karcie, nie ma wzmianki o bonusie 44zł („Zdobądź darmową kartę Revolut teraz”). Czy mimo wszystko po założeniu konta otrzymam bonus pieniężny?

  1. @Chris promocja z bonusem zakończyła się. Obecnie tylko darmowa karta.

 10. @Piotr Kowalski skorzystałam z twojego linku jeszcze w marcu czy naliczy mi się bonus ?
  Czekam na kartę i jak nią zrobię zakupy to wtedy on się naliczy ?

  1. @Aneta szczerze mówiąc nie wiem. Revolut mocno trzyma się tych ram czasowych. Co do godziny. W tej edycji był warunek płatności kartą. Po zamówieniu karty powinna już być dostępna wirtualna i nią można już płacić.

 11. @Piotr Kowalski a do kiedy była promocja ?

 12. Teraz za kartę trzeba płacić???

  1. @Darek tak za wysyłkę.

 13. Skorzystaj z linku i zarejestruj się. Zgarniesz 30 PLN, jeśli do 14 września 2021 roku zamówisz kartę i dokonasz trzech zakupów. Pamiętaj, że przed wskazanym terminem musisz spełnić wszystkie warunki, dlatego w oczekiwaniu na kartę fizyczną możesz używać karty wirtualnej.

 14. ma rozumieć że link już nie działa, nie da rady darmowej dostawy karty zrobić?

  1. @Jacek z tego co kojarzę to nadal trwa bonus 60 PLN po rejestracji według poniżej instrukcji. Karty chyba od dłuższego czasu są wysyłane w Revolut za free jeśli korzysta się z tej promki, choć Revolut zaznacza w szczegółach „mogą występować opłaty za dostawę”. Cokolwiek to znaczy. Pewnie zależy to od lokalizacji zamawiającego.

 15. a czemu mój komentarz zniknął?

 16. Zgarniesz 60 PLN, jeśli do 16 listopada 2021 roku zamówisz kartę i dokonasz przy jej użyciu trzech zakupów po 15pln. Pamiętaj, że musisz spełnić wszystkie warunki przed wskazanym terminem, dlatego w oczekiwaniu na kartę fizyczną możesz używać karty wirtualnej.

  TIP na darmową kartę metalową:
  Obecnie przy zamówieniu fizycznej karty pobieraja opłatę ok 30 zł. Zamawiając kartę metalową za darmo macie subskrypcję na miesiąc za free, a po tym czasie rezygnujecie z tego planu i macie plan standard z metalową kartą (po rezygnacji z płatnej usługi tracicie tylko profity, które oferuje ów plan, a karta zostaje).

 17. Czy promocja nadal obowiązuje czy już wygasła?

  1. @Jakub nadal jest aktywna. Jeszcze około 2 tyg. Później nie wiadomo.

 18. Hej czy promocja nadal jest aktualna?

 19. Do kiedy promocja i w jakim czasie od zalozenia konta trzeba wykonac te 3 transakcje?

  1. @Justyna na ten moment promocja trwa od dłuższego czasu. Transakcje sugeruję robić od razu po rejestracji – im szybciej tym lepiej.

 20. Czy jest gdzieś dostępny regulamin promocji?

 21. Czy jeżeli podczas rejestracji odrzuciło się opcję wpłaty X środków od razu(!) na konto revoluta, to już później (po zakończeniu całego procesu) nie można się ubiegać o kartę z darmową wysyłką? Nigdzie już nie pojawia mi się ta opcja, a trochę słabo, żeby nie można było z niej skorzystać bo chciało się wpierw zakończyć na spokojnie rejestrację.

 22. Hej promocja nadal aktualna? Jest jakiś określony czas na dokonanie transakcji?

  1. Teraz nawet 120 zł. Konieczne trzy zakupy każdy po 15 zł.

 23. 120 zł tylko do 4 stycznia! Wymagane trzy zakupy po 15 zł każdy.

 24. Witam, czy do konta Revolut można podpiąć również kartę innej osoby, np. żony?

 25. Promocja już nie działa wg. mnie. Przy próbie rejestracji (na etapie podania numeru telefonu) wyskakuje komunikat:

  Ups! Coś poszło nie tak.

 26. Promocja aktualna?

  1. Już pod koniec grudnia nie była aktualna.

 27. Dołącz do ponad 15 milionów użytkowników, którzy tak jak ja pokochali Revolut.

 28. Czy promocja jest nadal aktualna?

 29. Jaka jest aktualna promocja? Ma ktoś link do aktualizacji?

 30. Byś to zbanował i nie reklamował Revolut, kasa leci do rosji. Właściciel nawet nie jest przeciwny rosji.

 31. Łapanie nowych klientów a już zarejestrowanych revolut ma w dupie

 32. Czy promocja jest aktualna?

 33. nauczyć się grać na skrzypcach

 34. […] Co ciekawe – sama aplikacja pozwala także na zasilenie konta swoimi środkami. Coś na zasadzie tego znanego z Revolut. […]

 35. […] Jeśli nie posiadasz darmowego konta w Revolut – możesz je założyć w prosty sposób na stronie Revolut. Więcej informacji i opis korzyści wynikających z posiadania konta w Revolut opisujemy w naszym poradniku. […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje