Za darmo

Wypróbuj Canal+ za darmo

transmisja w canal plus

DYSKUSJA

Canal+ poszedł śladem innych platform i postanowił udostępnić swoje kanały za darmo w ramach pakietu próbnego. O tym jak go aktywować i czy warto skorzystać z promocji w dalszej części wpisu.

Canal+ to zakodowany kanał, który dostępny jest w platformach cyfrowych i kablówkach za dodatkową opłatą. Od czasu do czasu z różnych okazji jak np. Rozdanie Oscarów, czy swoje urodziny, Canal+ odkodowuje się dla wszystkich. Od teraz można także skorzystać z zasobów Canal+ także online. A dla nowych klientów Canal+ przygotował specjalną promocję, w której można otrzymać darmowy dostęp na 31 dni.

Oferta Canal+ podzielona jest na 4 pakiety. Pakiet Film i Sport kosztuje 50 PLN / m-c. Pakier Fun & Info to koszt 25 PLN miesięcznie. Natomiast pakiet dla dzieci Kids to 10 PLN / m-c.

Aby aktywować darmowy próbny dostęp do Canal+ należy przejść na oficjalną stronę i wybrać interesujący nas pakiet.

Następnie przejść do rejestracji i sfinalizować zamówienie. Można wybrać 1 lub więcej pakietów. W formularzu należy podać swoje podstawowe dane, e-mail oraz dane karty płatniczej. Po aktywacji dostępu próbnego należy pamiętać o odpięciu karty płatniczej oraz rezygnacji z pakietu / pakietów przed upływem pierwszego miesiąca.

Darmowe wybrane materiały na Canal+

Canal+ ma na swojej stronie internetowej sekcję z darmowymi materiałami. W zakładce „oglądaj za darmo” znaleźć można takie programy jak „Turbo Kozak”, „Kulisy planów filmowych”, „Nowa tonacja”, „Rozmowy z Patrykiem Vegą”, „Express domowy”, „Artykuły sportowe”, „Express Planete+”, „O co biega”, „Cook News” czy „Liga Gra”.

O okazji poinformował nas Bartłomiej. Dziękujemy!

Kupony Canal+ od Pyszne.pl [zakończone]

kupon rabatowy na pysznepl promocja

Zamawiając jedzenie na wynos przez Pyszne.pl zbiera się punkty lojalnościowe. Można przeznaczyć je na różnego rodzaju zniżki i rabaty w innych serwisach m.in. w Canal+ gdzie można za odpowiednią ilość punktów nabyć dostęp do Canal+ do końca roku. Okazja ważna jest do 31 maja 2023 r.

pyszne kupon canal plus

Do wyboru są następujące pakiety:

  • za 15 punktów lojalnościowych możemy uzyskać voucher uprawniający na dostęp do Canal + Seriale i Film na 30 dni

Canal+ za darmo od Revolut [ZAKOŃCZONE]

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

Revolut dla swoich klientów oferuje darmowy dostęp do zasobów Canal+ GO. Kod rabatowy uprawniający do aktywacji subskrypcji dostępny jest w aplikacji Revolut w zakładce Rewards.

Darmowa subskrypcja Canal+ od Warka [zakończone]

chipsy lays za darmo od warka

Warka i Canal+ weszły we współprace. Zbierając kapsle można odebrać darmowy dostęp do pakietu TV online. Do rozdania jest aż 2 500 000 kodów CANAL+ online. Wartość każdego z kodów to 49 PLN. Kod uprawnia do odebrania 1 miesięcznej subskrypcji Canal+. Kod jest ważny do 3 września 2023 r.

W puli do zdobycia jest aż 2 500 000 kodów z darmowym dostępem. Promocja podzielona jest na 3 etapy. Niewykorzystane ilości kuponów przechodzą na kolejne okresy.

Aby otrzymać kupon do Canal+ należy uzbierać 5 kapsli / zawleczek. Na każdym kapslu znajduje się unikalny kod, który należy zarejestrować na unikalnej stronie.

Niestety kod można aktywować wyłącznie na nowym koncie. Aktywacja wymaga podpięcia do konta karty (przy weryfikacji pobierana jest kwota 1 PLN, która jest później zwracana). Najlepiej po aktywacji kuponu usunąć kartę z konta aby abonament nie przedłużył się automatycznie na kolejny miesiąc po upływie darmowej subskrypcji. Promocja podzielona jest na 3 etapy.

Uwaga: Podczas rejestracji metody płatności może zostać przeprowadzona transakcja weryfikacyjna, podczas której z karty płatniczej/rachunku bankowego użytkownika konta CANAL+ online zostaje pobrana kwota o wartości 1 PLN. Po przeprowadzeniu weryfikacji kwota ta zostanie zwrócona w tej samej formie.

Promocja Warka

O Canal+

Canal+ to pierwszy polski płatny kanał telewizyjny, który rozpoczął oficjalnie nadawanie 21 marca 1995 roku. Canal+ od początku swego istnienia jest koproducentem niektórych polskich produkcji sponsorując przy tym polską piłkę nożną. Na jej ramówkę składają się codzienne premiery filmowe, seriale, filmy dokumentalne, wydarzenia sportowe i filmy krótkometrażowe z całego świata.

Oglądaj za darmo Canal+ info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
4
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
3
Wrr
2
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. c analiza + jest francuski

  2. okres próbny.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo