Darmowe próbki

Darmowa próbka – gwóźdź regulowany montażowy od Tesa

Darmowe próbki taśmy montażowej Tesa

DYSKUSJA

Tesa znów rozdaje próbki swoich innowacyjnych i wyjątkowych produktów. Tym razem można zdobyć darmowego sampla gwoździa montażowego.

Poznaj Inteligentny System Montażowy Tesa

Czym właściwie jest gwoźdź montażowy Tesa? Jest to unikatowy produkt, który pozwala na montaż na ścianie różnych elementów jak obrazki, zegary i inne zawiesia bez konieczności posiadania wiertarki i dziurawienia ścian. Gwoźdź Tesa posiada samoprzylepną taśmę, która dedykowana jest do przyklejenia do tapety lub ściny z tynkiem.

Sam gwóźdź jest regulowany. Po jego przyklejeniu można stosunkowo łatwo wyregulować wysokość powieszonego obrazu. Można również regulować za pomocą specjalnej „śruby” odległość mocowania elementu od ściany. Według producenta utrzymuje bez problemu elementy o wadze do 1 kilograma.

Gwóźdź samoprzylepny tesa do tapet i tynku z dołączonymi plastrami samoprzylepnymi zapewniają bezpieczny montaż przedmiotów o masie do 1 kg na gwóźdź na delikatnych i fakturowanych powierzchniach. Funkcja regulacji wysokości umożliwia wyrównany pionowy montaż obrazków.

Samych gwoździ regulowanych Tesa używam od lat. Sprawdzają się super. Przyklejam je na normalną wygipsowaną ścianę i nigdy nie spadły. Jest to zdecydowanie najlepszy produkt tego typu dostępny na rynku.

darmowa próbka tesa gwóźdź montażowy - free sample

Gwóźdź regulawany Tesa, który można otrzymać akcji próbkowej

Odbierz darmową próbkę Tesa

Obecnie Tesa uruchomiła akcję samplingową, w której można odebrać za darmo próbkę Tesa. W obecnym kształcie jest to 1 sztuka regulowanego gwóździa samoprzylepnego tesa 1 kg, tapeta i tynk (77774).

Celem akcji jest zapoznanie konsumentów z możliwościami „Inteligentnego Systemu Montażu tesa” oraz pokazanie rozwiązań montażowych bez inwazyjnego wiercenia i użycia specjalistycznych narzędzi.

Pula darmowych próbek to 300 sztuk. Wartość produktu Tesa, którego próbkę można otrzymać za darmo to ok. 8-9 PLN.

tesa gwoźdź regulowany próbka

Wygląd próbki, które rozdaje Tesa

Próbki Tesa rozdawane są do 24 maja 2024 lub wyczerpania liczby dostępnych próbek.

Aby zamówić próbkę należy przejść na dedykowaną stronę internetową oraz wypełnić formularz zamówienia próbki. W pierwszym kroku należy podać swój adres e-mail i wyrazić niezbędne zgody, w tym zapis do newslettera Tesa. Jest to warunek konieczny otrzymania próbki. W dalszej części formularza należy podać swoje dane jak imię, nazwisko, adres wysyłki.

O firmie Tesa

Firma Tesa to uznany producent wszelkiego rodzaju rozwiązań dla budownictwa, przemysłu i domu. Szwajcarska firma założona została w 1941 roku w Renens, a jej flagowym produktem są dwustronne taśmy montażowe, które potrafią wytrzymać nawet kilkusetkilogramowe obciążenie. Oprócz tego w ofercie Tesa znaleźć można bogatą ofertę uszczelek, haczyków i moskitier. Produkty Tesa są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym Świecie, w tym w Polsce. Duży nacisk Tesa kładzie na badania i rozwój, dzięki czemu firma projektuje coraz to bardziej innowacyjne produkty.

Promocja kończy się w piątek 24 maja, 2024 .

Darmowe próbki Tesa info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki